Reja dhe përdorur Autobusë urbanë FORD Euro 3 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Autobusë urbanë FORD

1
Euro 3
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
FORD
Euro 3
Ford Transit Manual 17-seater - Autobus urban: foto 1
Ford Transit Manual 17-seater - Autobus urban: foto 2
Ford Transit Manual 17-seater - Autobus urban: foto 3
Ford Transit Manual 17-seater - Autobus urban: foto 4
Ford Transit Manual 17-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Ford Transit Manual 17-seater

Autobus urban
2004300000 km4x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 17
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 10dNumri i referencës 111454

3 700EUR

  • ≈ 370 851 ALL
  • ≈ 3 955 USD
2004300000 km4x2Euro 3Numri i ndenjëseve: 17
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Autobusë urbanë FORD
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.