Reja dhe përdorur autobusë urbanë FORD Euro 6 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë FORD

Euro 6

2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - autobus urban
 15
26 900 EUR
2017
257 500 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 10m

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84981

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - autobus urban
 15
26 900 EUR
2016
206 500 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 10m

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84982

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches - FORD
t1 old