Reja dhe përdorur autobusë urbanë IVECO në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë IVECO


6
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - autobus urban
 13
8 900 EUR
2007
169 765 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 8

Botuar: 4m 25d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85141

IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater - autobus urban
 20
7 900 EUR
2006
251 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 5m 7d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

IVECO MARCO POLO - autobus urban
 9
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
622 000 km
Numri i ndenjëseve: 71+1+1

Botuar: 5m 21d

Josip Samu s.p.

Sllovenia, Mozirje

IVECO MAGELYS 12.20 - autobus urban
 1
Pyet për çmimin
573 000 km
Numri i ndenjëseve: 53+1+1+

Botuar: 6m 24d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

IVECO MAGELYS - autobus urban
 1
Pyet për çmimin
2016
1 147 000 km
Numri i ndenjëseve: 53+1+1

Botuar: 6m 24d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

IVECO MAGELYS - autobus urban
 1
Pyet për çmimin
Numri i ndenjëseve: 55+1+1

Botuar: 6m 24d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old