Hmm, duket se artikulli është shitur

Autobus urban IVECO 50C14 Daily HPI 20-seater

autobus urban IVECO 50C14 Daily HPI 20-seater

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban IVECO 50C14 Daily HPI 20-seater

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaIVECO
Modeli50C14 Daily HPI 20-seater
Viti i prodhimit2006
Kilometrazhi251000 km
Data e regjistrimit të parë23.03.2006
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 4
Karburantidizel
Zhvendosja3000 cc
Rendimenti i fuqisë134 hp
MotoriIveco, Turbo
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
Ngrohësi
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve20
Përshkrimi

t1 test archive UAB GEDAIVA

t1 test archive Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.