Autobus urban Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze nga Gjermani, 8900 EUR në shitje - ID: 6631306
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze

Online: 6m 26d

Marka IVECO
Modeli Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze
Numri i referencës 85141
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 169 765 km
Data e regjistrimit të parë 01.11.2007
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Göttingen
Telefoni +49 551 8...
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 115 hp (85 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ASR
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • numri i ndenjëseve: 8

8 900 EUR

 • ≈ 1 012 704 ALL
 • ≈ 9 691 USD
Gjermani, Göttingen
watch_later
Ora lokale e shitësit:
22:08
4.6
127 komente
I besueshëm
17 Më shumë se 17 vjet me Truck1
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater
IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater
7 900 EUR
2006, 251 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater, 2006
Autobus urban IRIZAR SCANIA K380EB 4X2 NEW CENTURY 12.35 CON PEDANA
IRIZAR SCANIA K380EB 4X2 NEW CENTURY 12.35 CON PEDANA
2008, 875 km, 4x2, 2-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban IRIZAR SCANIA K380EB 4X2 NEW CENTURY 12.35 CON PEDANA, 2008
Autobus urban Ford Transit 2.5 4x2, Personentransporter, 8 Sitze
Ford Transit 2.5 4x2, Personentransporter, 8 Sitze
7 900 EUR
1996, 59 919 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Ford Transit 2.5 4x2, Personentransporter, 8 Sitze, 1996
Autobus urban Fiat Ducato 230 L 2.8 TD 4x2, Ex-THW, 9 Sitze
Fiat Ducato 230 L 2.8 TD 4x2, Ex-THW, 9 Sitze
9 900 EUR
2000, 75 165 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Fiat Ducato 230 L 2.8 TD 4x2, Ex-THW, 9 Sitze, 2000
Autobus urban SCANIA K114 4X2 51 Seat Euro3
SCANIA K114 4X2 51 Seat Euro3
8 800 EUR
2006, 700 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban SCANIA K114 4X2 51 Seat Euro3, 2006
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter
Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter
34 900 EUR
2016, 206 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter, 2016
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter
Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter
34 900 EUR
2017, 257 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter, 2017
Autobus urban Ford Transit 2.0 4x2, Benziner!
Ford Transit 2.0 4x2, Benziner!
9 900 EUR
1996, 47 600 km, 4x2, Naftë, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Ford Transit 2.0 4x2, Benziner!, 1996
Autobus urban Setra S 315 HDH/2 (Euro 4)
Setra S 315 HDH/2 (Euro 4)
7 500 EUR
2001, 1 200 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Setra S 315 HDH/2 (Euro 4), 2001
Autobus urban Ford Transit 2.4 TDE 4x2, EX-THW, 9 Sitze
Ford Transit 2.4 TDE 4x2, EX-THW, 9 Sitze
8 900 EUR
2005, 125 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Ford Transit 2.4 TDE 4x2, EX-THW, 9 Sitze, 2005
Autobus urban Diversen Otokar SULTAN 125 S
Diversen Otokar SULTAN 125 S
9 950 EUR
2007, 158 145 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Meer
Autobus urban Diversen Otokar SULTAN 125 S, 2007
Autobus urban Volvo B12B
Volvo B12B
39 079 EUR
2007, 512 240 km
Norvegji, Trondheim
Autobus urban Volvo B12B, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Gassmann GmbH
t1 old