Autobus urban IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater nga Lituani, 7900 EUR në shitje - ID: 6607924
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban IVECO Daily 50C14 HPI 20-seater

Online: 7m 8d

Marka IVECO
Modeli Daily 50C14 HPI 20-seater
Numri i referencës 108444
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 251 000 km
Data e regjistrimit të parë 23.03.2006
Pesha neto 3 520 kg
Pesha bruto 5 200 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Lituani, Vilnius
Telefoni +370 698...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 3 000 cc
 • rendimenti i fuqisë: 134 hp (99 KW)
 • motori: Iveco, Turbo
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: manual
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • ngrohësi
 • ngrohësi i parkimit
 • numri i ndenjëseve: 20

7 900 EUR

 • ≈ 898 917 ALL
 • ≈ 8 602 USD
Lituani, Vilnius
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:45
4.3
26 komente
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales & Customer support contact
English, Suomi, Lietuvių, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze
8 900 EUR
2007, 169 765 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Autobus urban Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze, 2007
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater
FORD Transit Manual 17-seater
5 900 EUR
2004, 300 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater, 2004
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter Euro5 9-seater
VOLKSWAGEN Crafter Euro5 9-seater
9 700 EUR
2012, 500 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter Euro5 9-seater, 2012
Autobus urban Iveco Wing Daily 65C17/Klima/29 Sitze/Euro 5/TV/Mago/
Iveco Wing Daily 65C17/Klima/29 Sitze/Euro 5/TV/Mago/
33 900 EUR
2011, 343 031 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Iveco Wing Daily 65C17/Klima/29 Sitze/Euro 5/TV/Mago/, 2011
Autobus urban MERCEDES-BENZ 818 Sunrider Euro5 30-Seater
MERCEDES-BENZ 818 Sunrider Euro5 30-Seater
27 900 EUR
2010, 370 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban MERCEDES-BENZ 818 Sunrider Euro5 30-Seater, 2010
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater
MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater
11 900 EUR
2007, 355 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater, 2007
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI Euro5 17-Seater
MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI Euro5 17-Seater
20 900 EUR
2010, 680 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI Euro5 17-Seater, 2010
Autobus urban VOLVO
VOLVO
10 000 EUR
2006, 850 000 km, Dizel
Belgjikë, Anderlecht
Autobus urban VOLVO, 2006
Autobus urban IVECO Magelys
IVECO Magelys
96 000 EUR
2015, 248 000 km, Dizel
Poloni
Autobus urban IVECO Magelys, 2015
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter 20-seats
VOLKSWAGEN Crafter 20-seats
13 900 EUR
2008, 410 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter 20-seats, 2008
Autobus urban SCANIA Interlink HD 14m
SCANIA Interlink HD 14m
152 000 EUR
2016, 265 500 km, Dizel, 3-aks
Gjermani, Bremen
Autobus urban SCANIA Interlink HD 14m, 2016
Autobus urban SCANIA Interlink HD 14m
SCANIA Interlink HD 14m
148 000 EUR
2016, 381 000 km, Dizel, 3-aks
Gjermani, Bremen
Autobus urban SCANIA Interlink HD 14m, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - UAB GEDAIVA
t1 old