Autobus urban IVECO MAGELYS 12.20 nga Itali në shitje - ID: 6472713
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS 12.20

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 1
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 2
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 3
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 4
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Magelys

Autobus urban
2017442440 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Gjermani, Im Rötherfeld 3, 65589 Hadamar, Germany
Botuar: 3m 28d

116 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 11 746 624 ALL
 • ≈ 123 700 USD
2017442440 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Gjermani, Im Rötherfeld 3, 65589 Hadamar, Germany
Kontakto shitësin
IVECO MAGELYS HD - Autobus urban: foto 1
IVECO MAGELYS HD - Autobus urban: foto 2
IVECO MAGELYS HD - Autobus urban: foto 3
IVECO MAGELYS HD - Autobus urban: foto 4
IVECO MAGELYS HD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (41)

IVECO MAGELYS HD

Autobus urban
2016325000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Poloni, BODZENTYN
Botuar: 17d

121 900EUR

 • ≈ 12 344 081 ALL
 • ≈ 129 991 USD
2016325000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Poloni, BODZENTYN
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 1
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 2
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 3
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 4
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

IVECO Daily Strada 50C18 20-seater

Autobus urban
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Botuar: 10dNumri i referencës 186792

12 900EUR

 • ≈ 1 306 305 ALL
 • ≈ 13 756 USD
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 1
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 2
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 3

IVECO CROSSWAY

Autobus urban
2020233382 km
Francë, 110 RUE DE POULAINVILLE
Botuar: 12d

25 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 531 600 ALL
 • ≈ 26 659 USD
2020233382 km
Francë, 110 RUE DE POULAINVILLE
Kontakto shitësin
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 1
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 2
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 3
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 4
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze

Autobus urban
2007169765 km4x2Numri i ndenjëseve: 8
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 1v 7mNumri i referencës 85141

8 500EUR

 • ≈ 860 744 ALL
 • ≈ 9 064 USD
2007169765 km4x2Numri i ndenjëseve: 8
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 1
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 2
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 3
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 4
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

IVECO MARCO POLO

Autobus urban
2008622000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 71+1+1
Sllovenia, Mozirje
Botuar: 25d

23 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 329 072 ALL
 • ≈ 24 526 USD
2008622000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 71+1+1
Sllovenia, Mozirje
Kontakto shitësin
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 1
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 2
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 3
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 4
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus

Autobus urban
2009442000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Billstraße 180, 20539 Hamburg, Germany
Botuar: 1m 23d
Pyet për çmimin
2009442000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Billstraße 180, 20539 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban: foto 1
Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban: foto 2
Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban: foto 3
Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban: foto 4
Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Iveco 70C 37 Sitze

Autobus urban
E re2023450 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 37
Gjermani, Kattenriede 4 31275 Lehrte OT Hämelerwald, Germany
Botuar: 8m 12d

189 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 19 230 033 ALL
 • ≈ 202 505 USD
E re2023450 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 37
Gjermani, Kattenriede 4 31275 Lehrte OT Hämelerwald, Germany
Kontakto shitësin
Iveco irisbus New Domino HD - Autobus urban: foto 1
Iveco irisbus New Domino HD - Autobus urban: foto 2
Iveco irisbus New Domino HD - Autobus urban: foto 3
Iveco irisbus New Domino HD - Autobus urban: foto 4
Iveco irisbus New Domino HD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

iveco irisbus New Domino HD

Autobus urban
2011643000 km4x2Euro 5
Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy
Botuar: 14dNumri i referencës domino
Pyet për çmimin
2011643000 km4x2Euro 5
Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy
IVECO AYATS ATLAS E-38 - Autobus urban: foto 1
IVECO AYATS ATLAS E-38 - Autobus urban: foto 2
IVECO AYATS ATLAS E-38 - Autobus urban: foto 3
IVECO AYATS ATLAS E-38 - Autobus urban: foto 4
IVECO AYATS ATLAS E-38 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

IVECO AYATS ATLAS E-38

Autobus urban
20091175000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 55
Spanjë, Bedia Vizcaya
Botuar: 18orë 12minNumri i referencës B170147
Pyet për çmimin
20091175000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 55
Spanjë, Bedia Vizcaya
Kontakto shitësin

Autobus urban IVECO MAGELYS 12.20

Botuar: 1v 9m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban IVECO MAGELYS 12.20: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban IVECO MAGELYS 12.20: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 9m

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS 12.20

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Kilometrazhi

573000 km
Vendndodhja

Itali, Rimini RN
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

53+1+1+
WC

Më shumë informacion

IVECO MAGELYS

anno prima immatricolazione 2016

km 573.000

monitor

tetto panoramico

vetri neri

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS 12.20

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Irizar Italia S.R.L.