Autobus urban IVECO MAGELYS nga Itali në shitje - ID: 6472691
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 1
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 2
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 3
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 4
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (40)

Autobus urban IVECO MAGELYS

2016323000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 53
Francë, MONTREUIL SOUS BOIS
Botuar: 1m 6dNumri i referencës 310055

53 122EUR

Ankandi
 • ≈ 5 515 604 ALL
 • ≈ 57 650 USD
2016323000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 53
Francë, MONTREUIL SOUS BOIS
Kontakto shitësin
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 1
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 2
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 3
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 4
IVECO MAGELYS - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Autobus urban IVECO MAGELYS

2016320000 kmNumri i ndenjëseve: 55
Poloni
Botuar: 8d

127 100EUR

 • ≈ 13 196 665 ALL
 • ≈ 137 935 USD
2016320000 kmNumri i ndenjëseve: 55
Poloni
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 1
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 2
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 3
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 4
Iveco Magelys - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Autobus urban Iveco Magelys

2017442440 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Gjermani, Hadamar
Botuar: 2m 4d

126 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 082 454 ALL
 • ≈ 136 741 USD
2017442440 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 55
Gjermani, Hadamar
Kontakto shitësin
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban: foto 1
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban: foto 2
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban: foto 3
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban: foto 4
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Autobus urban Irisbus Magelys Pro

2013487774 kmEuro 6
Spanjë
Botuar: 3m 28d

45 000EUR

 • ≈ 4 672 305 ALL
 • ≈ 48 836 USD
2013487774 kmEuro 6
Spanjë
Kontakto shitësin
IRISBUS Magelys Pro - Autobus urban: foto 1
IRISBUS Magelys Pro - Autobus urban: foto 2
IRISBUS Magelys Pro - Autobus urban: foto 3
IRISBUS Magelys Pro - Autobus urban: foto 4
IRISBUS Magelys Pro - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Autobus urban IRISBUS Magelys Pro

2013487774 kmEuro 5
Spanjë
Botuar: 3m 19d

35 000EUR

 • ≈ 3 634 015 ALL
 • ≈ 37 983 USD
2013487774 kmEuro 5
Spanjë
Kontakto shitësin
Irisbus Magelys HD - Autobus urban: foto 1
Irisbus Magelys HD - Autobus urban: foto 2
Irisbus Magelys HD - Autobus urban: foto 3
Irisbus Magelys HD - Autobus urban: foto 4
Irisbus Magelys HD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

Autobus urban Irisbus Magelys HD

2013455000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 50
Poloni
Botuar: 1m 14d

78 390EUR

 • ≈ 8 139 155 ALL
 • ≈ 85 072 USD
2013455000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 50
Poloni
Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1 - Autobus urban: foto 1
Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1 - Autobus urban: foto 2
Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1 - Autobus urban: foto 3
Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1 - Autobus urban: foto 4
Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Autobus urban Iveco 70C ProbusMaximo*Retarder/Schlafsitze/Klima/29+1

2016260000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 30
Gjermani, Mühlheim am Main
Botuar: 2m 8dNumri i referencës j1473 , 5003422 , C.V. !

74 990EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 786 136 ALL
 • ≈ 81 382 USD
2016260000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 30
Gjermani, Mühlheim am Main
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 1
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 2
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 3
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 4
IVECO CROSSWAY - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Autobus urban IVECO CROSSWAY

2020233382 km
Francë, AMIENS
Botuar: 12d

40 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 153 159 ALL
 • ≈ 43 410 USD
2020233382 km
Francë, AMIENS
Kontakto shitësin
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 1
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 2
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 3
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 4
IVECO MARCO POLO - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Autobus urban IVECO MARCO POLO

2008622000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 71+1+1
Sllovenia
Botuar: 2m 8d

23 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 388 067 ALL
 • ≈ 24 960 USD
2008622000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 71+1+1
Sllovenia
Kontakto shitësin
KINGLONG XMQ6127 - Autobus urban: foto 1
KINGLONG XMQ6127 - Autobus urban: foto 2
KINGLONG XMQ6127 - Autobus urban: foto 3
KINGLONG XMQ6127 - Autobus urban: foto 4
KINGLONG XMQ6127 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
TOP

Autobus urban KINGLONG XMQ6127

2016300000 km4x2Euro 3
Kinë
Botuar: 7d

27 200EUR

 • ≈ 2 824 148 ALL
 • ≈ 29 518 USD
2016300000 km4x2Euro 3
Kinë

Autobus urban IVECO MAGELYS

Botuar: 1v 7m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban IVECO MAGELYS: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban IVECO MAGELYS: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 7m

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

1147000 km
Vendndodhja

Itali, Rimini RN
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

53+1+1
Më shumë informacion

IVECO MAGELYS

anno prima immatricolazione 2016

km 1.147.000

Euro 6 Wc

monitor

poltrone con fianchetti in ecopelle

vetri neri

retro camera

pedana disabili

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: IVECO MAGELYS

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Irizar Italia S.R.L.