Autobus urban IVECO Magelys nga Poloni, 96000 EUR në shitje - ID: 7157520
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
IVECO MAGELYS - Autobus urban
camera_alt 40
108 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2016
314000 km
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 12d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni
IVECO MAGELYS PRO - Autobus urban
camera_alt 10
Pyet për çmimin

Autobus urban

2014
587424 km
4x2
Euro 5

Botuar: 2m 8d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

14
Spanjë
IVECO MAGELYS PRO - Autobus urban
camera_alt 1
128 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2017
174000 km
Euro 6

Botuar: 12d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni
IVECO MAGELYS PRO / SPROWADZONY/ CAFFEBAR/ EURO 5 - Autobus urban
camera_alt 31
69 240 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2013
384000 km
Euro 5
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 23d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni
Irisbus Magelys Pro - Autobus urban
camera_alt 18
49 800 EUR

Autobus urban

E re
2013
488000 km
6x2
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 29d

EURO STAR BUS S.L.

Spanjë
Irisbus MAGELYS HDH - Autobus urban
camera_alt 44
49 650 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2009
568000 km
Euro 5
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 1m 4d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni
IRISBUS MAGELYS HD - Autobus urban
camera_alt 9
43 800 EUR

Autobus urban

2011
Euro 6

Botuar: 1d

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë
IVECO Crossway Line - Autobus urban
camera_alt 15
Pyet për çmimin

Autobus urban

E re
Euro 6

Botuar: 1m 18d

UAB Imprita

1
Letoni
IVECO MARCO POLO - Autobus urban
camera_alt 9
23 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2008
622000 km
Euro 5
Numri i ndenjëseve: 71+1+1

Botuar: 6m 8d

Josip Samu s.p.

2
Sllovenia
IVECO INCAR NEXT - Autobus urban
camera_alt 11
Pyet për çmimin

Autobus urban

2017
217057 km
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1d

BASCO Srl

9
Itali
Volvo 9700HD  - Autobus urban
camera_alt 9
Pyet për çmimin

Autobus urban

2015
Euro 6

Botuar: 2m 26d

Busland OÜ

7
Estoni
Iveco 70C  37 Sitze  - Autobus urban
camera_alt 15
146 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

E re
2023
450 km
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 14d

G&G Automobilhandels GmbH

5
Gjermani

Autobus urban IVECO Magelys

Botuar: 4m 7d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban IVECO Magelys: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban IVECO Magelys: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 4m 7d

SHITUR

96 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 10 214 784 ALL
  • ≈ 101 426 USD

18 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2015
Kilometrazhi

248000 km
Gjatësia

12.8 mm
Lartësia

3.7 mm
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

8710 cc
rendimenti i fuqisë

400 hp
motori

Iveco
kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Pjesë shtesë
libri i servisit

numri i pronarëve të mëparshëm

1
Më shumë informacion

IVECO MAGELYS

- Sprowadzony z Francji

- Udokumentowany przebieg

- Pojazd w pełni przygotowany do rejestracji

- Retarder

- Webasto

- Alkomat

- 2x TV

- Tempomat

- Wc

- Fotele odchylane I rozsuwane

- Caffebar

- EURO 6

- 59 miejsc siedzących

- Możliwość rejestracji na 61 miejsc siedzących

- Długość : 12. 80 m

- Wyskość : 3. 70 m

- Szerokość : 2. 55 m

- VIN: VNE7257R900001264

Nasza firma zajmuje się sprzedażą importowanych autobusów i busów z Francji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór autobusów turystycznych, szkolnych, miejskich, międzymiastowych, busów i minibusów wszystkich marek. Na naszym placu jest blisko 200 sztuk pojazdów.

Sprowadzamy autobusy o konkretnej specyfikacji na życzenie klienta. Pomagamy w uzyskaniu finansowania leasingiem lub kredytem. Wszystkie dostępne autobusy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www. zygulaimport. pl

Siedziba firmy: ul. Wolności 3, 26-010 Bodzentyn

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8. 00 – 18. 00

w sobotę w godzinach: 8. 00 – 14. 00

w niedzielę: kontakt telefoniczny

Grzegorz Zyguła : +48 570 570 666

Sławomir Zyguła: +48 603 631 536

Biuro:

Judyta Biskup – Dziób: + 48 691 232 527

e-mail: puhzygula@onet. pl

Finansowanie:

Agnieszka Zyguła +48 512 010 918

Judyta Biskup – Dziób: + 48 691 232 527

Karolina Zyguła: +48 885 010 800

e-mail: finansowanie. zygulaimport@gmail. com

Ubezpieczenia:

Agnieszka Zyguła +48 512 010 918

e-mail: a. zygula. 2@gmail. com

SHITUR

96 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 10 214 784 ALL
  • ≈ 101 426 USD

18 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe