Autobus urban IVECO MAGELYS PRO nga Poloni, 128000 EUR në shitje - ID: 7157404
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban IVECO MAGELYS PRO

Autobus urban IVECO MAGELYS PRO: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 18d

Marka IVECO
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 174 000 km
Gjendja e shkëlqyer
Gjatësia 12.8 mm
Lartësia 3.7 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland
Telefoni +48 609 6...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 8 710 cc
 • rendimenti i fuqisë: 400 hp (298 KW)
 • motori: Iveco
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Pjesë shtesë
 • numri i pronarëve të mëparshëm: 1

128 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 899 264 ALL
 • ≈ 136 977 USD
Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland
watch_later
Ora lokale e shitësit:
09:04
I besueshëm

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

128 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 899 264 ALL
 • ≈ 136 977 USD

IVECO MAGELYS PRO

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe
t1 old