Autobus urban IVECO MARCO POLO nga Sllovenia, 29000 EUR në shitje - ID: 6581002
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban IVECO MARCO POLO

Online: 8d

Marka IVECO
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 622 000 km
Data e regjistrimit të parë 01.10.2008
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Sllovenia, Mozirje
Telefoni +386 41 6...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 500 cc
 • rendimenti i fuqisë: 450 hp (335 KW)
 • motori: Iveco, Turbo, Intercooler
 • transmisioni: ZF, AS-Tronic, 12 gears
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 3-aks
 • serbatorët e karburantit: 2 units
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
 • drita kundër mjegullës
 • drita shtesë
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 71+1+1
 • video
 • mikrofon
 • CB-funk
 • kompjuter bordi
 • frigorifer

29 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 299 823 ALL
 • ≈ 31 578 USD
Sllovenia, Mozirje
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:03
I besueshëm
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban IVECO Magelys
IVECO Magelys
96 000 EUR
2015, 248 000 km, Dizel
Poloni
Autobus urban IVECO Magelys, 2015
Autobus urban IVECO MAGELYS PRO
IVECO MAGELYS PRO
128 000 EUR
2017, 174 000 km, Dizel
Poloni
Autobus urban IVECO MAGELYS PRO, 2017
Autobus urban NEW DOMINO HDH
NEW DOMINO HDH
2008, 500 000 km
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban NEW DOMINO HDH, 2008
Autobus urban IVECO Wing 25-seat
IVECO Wing 25-seat
9 900 EUR
2004, 854 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban IVECO Wing 25-seat, 2004
Autobus urban Scania K340 OmniExpress
Scania K340 OmniExpress
24 500 EUR
2008, 988 200 km, 6x2, 3-aks
Estoni, Tallinn
Autobus urban Scania K340 OmniExpress, 2008
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter 20-seats
VOLKSWAGEN Crafter 20-seats
13 900 EUR
2008, 410 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban VOLKSWAGEN Crafter 20-seats, 2008
Autobus urban IRISBUS NEW DOMINO HDH
IRISBUS NEW DOMINO HDH
2008
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban IRISBUS NEW DOMINO HDH, 2008
Autobus urban MAN Lions coach / 59 miejsc
MAN Lions coach / 59 miejsc
36 492 EUR
2008, 994 800 km, Dizel, 3-aks
Poloni, 72-300 GRYFICE
Autobus urban MAN Lions coach / 59 miejsc, 2008
Autobus urban VOLVO 9700 HD Euro 5
VOLVO 9700 HD Euro 5
2008, 543 215 km, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban VOLVO 9700 HD Euro 5, 2008
Autobus urban IVECO Thesi LUX VIP TV/DVD
IVECO Thesi LUX VIP TV/DVD
4 900 EUR
2005, 312 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
Autobus urban IVECO Thesi LUX VIP TV/DVD, 2005
Autobus urban Vanhool T916 Acron (Euro 5)
Vanhool T916 Acron (Euro 5)
42 000 EUR
2008, 842 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Vanhool T916 Acron (Euro 5), 2008
Autobus urban Neoplan - N 1216 HD Cityliner/ Stehküche
Neoplan - N 1216 HD Cityliner/ Stehküche
29 000 EUR
2008, 1 803 546 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan - N 1216 HD Cityliner/ Stehküche, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Josip Samu s.p.
t1 old