Reja dhe përdorur Autobusë urbanë IVECO Daily në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Autobusë urbanë IVECO Daily

6
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
Daily
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 1
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 2
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 3
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 4
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Iveco Daily- 21 Miejsc

Autobus urban
2019363000 km
Poloni, Dorotowo 21D , 11-034 Stawiguda, Poland
Botuar: 2dNumri i referencës 129

52 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 302 167 ALL
 • ≈ 56 559 USD
2019363000 km
Poloni, Dorotowo 21D , 11-034 Stawiguda, Poland
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 1
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 2
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 3
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 4
Iveco Daily- 21 Miejsc - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Iveco Daily- 21 Miejsc

Autobus urban
2019402000 kmNumri i ndenjëseve: 21
Poloni, Dorotowo 21D , 11-034 Stawiguda, Poland
Botuar: 3dNumri i referencës 151

45 999EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 610 479 ALL
 • ≈ 49 180 USD
2019402000 kmNumri i ndenjëseve: 21
Poloni, Dorotowo 21D , 11-034 Stawiguda, Poland
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 1
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 2
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 3
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 4
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

IVECO Wing Daily Tourys 25-seater

Autobus urban
2008650000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 25
Lituani, Vilnius
Botuar: 26dNumri i referencës 186790

17 900EUR

 • ≈ 1 794 117 ALL
 • ≈ 19 138 USD
2008650000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 25
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 1
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 2
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 3
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 4
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

IVECO Daily 50C15V - 27 Place

Autobus urban
2008580000 km4x2Euro 4
Lituani, Vilnius
Botuar: 27dNumri i referencës 188792

7 400EUR

 • ≈ 741 702 ALL
 • ≈ 7 911 USD
2008580000 km4x2Euro 4
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 1
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 2
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 3
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 4
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

IVECO Daily Strada 50C18 20-seater

Autobus urban
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 11dNumri i referencës 186792

11 900EUR

 • ≈ 1 192 737 ALL
 • ≈ 12 723 USD
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 1
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 2
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 3
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 4
Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze

Autobus urban
2007169765 km4x2Numri i ndenjëseve: 8
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 1v 9mNumri i referencës 85141

8 500EUR

 • ≈ 851 955 ALL
 • ≈ 9 087 USD
2007169765 km4x2Numri i ndenjëseve: 8
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Autobusë urbanë IVECO Daily
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.