Reja dhe përdorur Autobusë urbanë IVECO dizel në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë IVECO

dizel

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IVECO MAGELYS PRO - Autobus urban
 1
128 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
174 000 km

Botuar: 7d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

Iveco 70C Open Sky 37 // - Autobus urban
 15
156 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Open Sky 33 Sitze 7,2t - Autobus urban
 14
139 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2018
450 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Tourist-Line 7,2t  33 Sitze - Autobus urban
 15
134 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Tourist-Line 7,2t  33 Sitze - Autobus urban
 15
139 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2018
450 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Tourist-Line 7,2t 37 Sitze - Autobus urban
 15
159 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
150 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Tourist-Line 7,2t on Stock 33 Sitze - Autobus urban
 15
139 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C 35+1+1 / G&G VIP - Autobus urban
 15
139 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 37 Sitze G&G VIP - Autobus urban
 15
149 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C Tourist-Line 7,2t auf Lager 33 Sitze - Autobus urban
 15
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C 37 Sitze - Autobus urban
 15
146 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

Iveco 70C G&G Open Sky 37 Sitze - Autobus urban
 15
146 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Numri i ndenjëseve: 38

Botuar: 1m 9d

G&G Automobilhandels GmbH

5

Gjermani, Lehrte OT Hämelerwald

IVECO Crossway Line - Autobus urban
 15
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 13d

UAB Imprita

1

Letoni, Marupe , Berzlapas 5

IVECO MAGELYS PRO - Autobus urban
 10
Pyet për çmimin
2014
587 424 km
4x2

Botuar: 2m 4d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

14

Spanjë, Torrent, Valencia

Numri i referencës 12448

IVECO Eurorider E-43 Ayas Atlantis - Autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2002
780 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 2m 7d

Autoybus

8

Spanjë, Bedia Vizcaya

Numri i referencës B180063

IVECO EURORIDER E-38 SUNSUNDEGUI SIDERAL - Autobus urban
 12
Pyet për çmimin
2001
750 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 2m 7d

Autoybus

8

Spanjë, Bedia Vizcaya

Numri i referencës B170116

IVECO MARCO POLO - Autobus urban
 9
23 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
622 000 km
Numri i ndenjëseve: 71+1+1

Botuar: 5m

Josip Samu s.p.

2

Sllovenia, Mozirje

Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - Autobus urban
 13
8 900 EUR
2007
169 765 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 8

Botuar: 1v

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85141

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches - IVECO
t1 old