Reja dhe përdorur autobusë urbanë IVECO Euro 6 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë IVECO

Euro 6

2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IVECO Magelys - autobus urban
 20
96 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
248 000 km

Botuar: 6d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

IVECO MAGELYS PRO - autobus urban
 20
128 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
174 000 km

Botuar: 6d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old