Reja dhe përdorur autobusë urbanë IVECO nga Gjermani në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë IVECO nga Gjermani


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Wing Daily 65C17/Klima/29 Sitze/Euro 5/TV/Mago/  - autobus urban
 15
33 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
343 031 km
Numri i ndenjëseve: 29

Botuar: 16orë 12min

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 2

Iveco Daily 35S12 2,3 HPI 4x2, 8 Sitzplätze - autobus urban
 13
8 900 EUR
2007
169 765 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 8

Botuar: 6m 26d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85141

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old