Reja dhe përdorur Autobusë urbanë IVECO nga Lituani në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Autobusë urbanë IVECO nga Lituani

4
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
Lituani
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 1
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 2
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 3
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 4
IVECO Daily Strada 50C18 20-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

IVECO Daily Strada 50C18 20-seater

Autobus urban
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Botuar: 10dNumri i referencës 186792

12 900EUR

  • ≈ 1 306 305 ALL
  • ≈ 13 756 USD
2008450000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 20
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 1
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 2
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 3
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 4
IVECO Wing Daily Tourys 25-seater - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

IVECO Wing Daily Tourys 25-seater

Autobus urban
2008650000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 25
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 2dNumri i referencës 186790

20 900EUR

  • ≈ 2 116 417 ALL
  • ≈ 22 287 USD
2008650000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 25
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem) - Autobus urban: foto 1
IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem) - Autobus urban: foto 2
IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem) - Autobus urban: foto 3
IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem) - Autobus urban: foto 4
IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

IVECO 65c18 Thesi Kapena 27place (Engine problem)

Autobus urban
20084x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 27
Lituani, Vilnius
Botuar: 1m 29dNumri i referencës 190815

7 900EUR

  • ≈ 799 985 ALL
  • ≈ 8 424 USD
20084x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 27
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 1
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 2
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 3
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 4
IVECO Daily 50C15V - 27 Place - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

IVECO Daily 50C15V - 27 Place

Autobus urban
2008580000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 27
Lituani, Vilnius
Botuar: 2m 23dNumri i referencës 188792

10 700EUR

  • ≈ 1 083 524 ALL
  • ≈ 11 410 USD
2008580000 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 27
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Autobusë urbanë IVECO nga Lituani
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.