Reja dhe përdorur autobusë urbanë MAN në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë MAN


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN R07 Lion's Coach - autobus urban
 28
75 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
578 695 km
Numri i ndenjëseve: 51

HELLASBUS O.E.

Greqi, Litόchorho

MAN Lion`s coach - autobus urban
 45
83 974 EUR
2016
346 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 3d

ATS Norway AS

Norvegji, Oppland, 2815

Numri i referencës 14201

MAN R08 Reisebus, 58 Sitze + Fahrer,  WC, Tempomat, Klima - autobus urban
 15
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
703 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 5d

MG Handel GmbH

11

Austri, Hörsching

Numri i referencës 6253

MAN R 09 Lion´s Coach C/54 sitze/EURO 6/ WC/S 516/  - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2015
451 484 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 5d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 13

MAN LION’S COACH AG R07 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2011
Numri i ndenjëseve: 51+1+1

Botuar: 8d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

 MAN Lions Coach L R08 Euro 6D - autobus urban
 14
Pyet për çmimin
E re
2020
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWMAN

 MAN Lions Coach R08 Euro 6 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2014
561 717 km
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës EOG101

 MAN Lions Coach C R09 Euro 6D - autobus urban
 14
Pyet për çmimin
E re
2020
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWMAN

MAN R 07 Lion´s Coach/ Original-KM/ Tourismo/Travego  - autobus urban
 20
269 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
4 002 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 22d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9320

MAN R 09 Lions Coach C (57 Sitze)  - autobus urban
 20
84 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
360 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 29d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës R09 166

MAN LION'S COACH - autobus urban
 20
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
718 572 km
Numri i ndenjëseve: 51

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

16

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 0016959

MAN R 08 Lion´s Coach/ R 09/ S 516/ S 517  - autobus urban
 20
59 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
1 142 418 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1m 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9114

MAN A03 Lion´s Star (Klima)  - autobus urban
 18
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
644 000 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 1m 12d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës A03 451

MAN Viseon C13/2A (EEV, 54 Sitze)  - autobus urban
 20
54 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
490 000 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 1m 20d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Viseo C13 010

MAN R 07 Lion´s Coach/ Original-KM/ Tourismo/ S 515  - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
592 930 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 20d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9152

MAN R07 Lion's Coach - autobus urban
 28
75 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
578 695 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 21d

HELLASBUS O.E.

Greqi, Litόchorho

MAN Lions coach / 59 miejsc - autobus urban
 15
29 527.22 EUR
2008
994 800 km

Botuar: 1m 23d

SEBASTIAN DZIEWGUĆ

Poloni, 72-300 GRYFICE

MAN Lions Coach - autobus urban
 27
3 374 EUR
Ankandi
2009
463 100 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

MAN R 08 Lion´s Coach/ R 09/ neuer Motor/ Travego  - autobus urban
 20
59 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
1 272 595 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 2m 11d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9115

MAN Lions Coach Supreme R07 Euro 5, 51 Pax - autobus urban
 15
30 720 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
1 061 000 km
6x4
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2m 11d

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Poloni, Kraśnik

MAN R 08 Lion´s Coach/ Euro 6/ R 09/ S 517/ S 516  - autobus urban
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
902 047 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 2m 12d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9112

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old