Autobus urban MAN Lions Coach

picture_as_pdf

75 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Autobus urban

Viti

2015

Shteti

Belgjikë

Telefoni

+3203-3144......

picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencës0017066
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi476311 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë25.03.2015
Pesha neto15921 kg
Pesha bruto26920 kg
Ngarkesa e dobishme10999 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12419 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë441 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit6x2
Numri i akseve3-aks
Baza e rrotës8070 mm
ABS
Goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve63
Përshkrimi

Additional options and accessories * Toilet room * TV / Video More information Transmission: ZF, Automatic Technical condition: good Visual appearance: good Dealer information We do our best to keep the data as accurately as possible. No rights derived from the data given

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

3.4 
starstarstarstarstar
location_on

Belgium, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

phone_iphone
language

www.denottertrucks.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:56

Personat e kontaktit
Sales department

Sales department

English, Deutsch, Nederlands, Español


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.