Hmm, duket se artikulli është shitur

Autobus urban MAN Lions Coach R07 Euro 6

autobus urban MAN Lions Coach R07 Euro 6

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencësYHK612
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi110878 km
Gjatësia12000 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3820 mm
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Rendimenti i fuqisë440 hp
MotoriMAN 440 Hk Euro 6
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Numri i akseve2-aks
Serbatorët e karburantit450
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Numri i ndenjëseve50
Video
WC
Përshkrimi

Modell: MAN Lion's Coach R07

Kaross: Lions Coach R07

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Svenska Neoplan AB

t1 test archive Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.