Autobus urban i ri MAN Lions Coach R07 Euro 6D

picture_as_pdf

Tipi

Autobus urban i ri

Viti

2020

Shteti

Suedi

Telefoni

+46 76 133......

Botuar: 2m 30d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencësNEWMAN
Viti i prodhimit2020
E re
Gjatësia12090 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3870 mm
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Rendimenti i fuqisë470 hp
MotoriMAN 470 HK Euro 6D
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Numri i akseve2-aks
Serbatorët e karburantit400
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Numri i ndenjëseve49
Video
WC
Përshkrimi

49+1+1 Passagerare. Förarstol Isri ProActive 2 med 3-punkts bälte, värme, ventilation & dubbla armstöd Enkel guidestol Kiel Avance 1020 med fällbara ryggstöd, fällbara armstöd vid mittgång, sidoförskjutning, justerbara fotstöd, 3-punktsbälten, fällbord i ryggstöden Extra stoppning på sidorna av sits & ryggstöd Läder i nackskydd och sidostycken i sits och ryggstöd 2 st elektriska glastakluckor Grön nattbelysning, instegsbelysning AC-anläggning, 33 kW Digitalur med yttertermometer, WC- och bältesymbol längst fram MultiMedia-Coach Pro med pekskärm, GPS, svenska menyer, DVD-spelare, Bluetooth handsfree med möjlighet att strömma ljudfiler, högtalare i passagerarutrymmet, guidemikrofon med spiralkabel, 230 V växelriktare 2 700 W med uttag vid kök och förarplats. USB dubbeluttag vid samtliga sätes platser i buss. Fast monterad LCD skärm vid framruta. 2 st fasta LCD skärmar ovanför mittgången, GPS-visning för passagerare. Förarsiktskamera för passagerare Batterier: 2 x 12V/225Ah Sidoluckor med centrallås. DAFO-brandsläckningssystem. LED-strålkastare 2 Halogen dimstrålkastare fram. Automatiskt halvljus enligt EU-norm. Digital smart färdskrivare fabrikat VDO. Sovkabin med värme. WC med värmepaket, rökdetektor Frenzel FOB 554 kök med 40 koppars bryggare. Elektrisk rullgardin vid vindruta. 12V, USB IN uttag samt 230 V eluttag vid förarplatsen. Displaymeddelanden på svenska, 2:a språk Engelska. Adaptiv Farthållare ( ACC ) GPS-navigation (på minneskort) Backkamera, Kameraövervakning till dörr 2. Adaptiv Topografi anpassad farthållare med Eco körlägen, Easy roll, Efficient Cruise. Trötthetsvarnare med ögonavläsning.

Modell: MAN Lion's Coach R07

Kaross: Lions Coach R07

Skick: Fabriksny

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Svenska Neoplan AB

Svenska Neoplan AB

location_on

Sweden, Stockholm

phone_iphone
language

www.neoplan.se

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:41

Personat e kontaktit
 Joackim Bay

Joackim Bay

+46 31 705...

Marcus Eriksson

Marcus Eriksson

+46 70 770...

Mikael Nilsson

Mikael Nilsson

+46 42 545...

 Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46 141 23...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Svenska Neoplan AB

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.