Autobus urban MAN Lions Coach R08 Euro 6

picture_as_pdf

Tipi

Autobus urban

Viti

2014

Shteti

Suedi

Telefoni

+46 76 133......

Botuar: 3m 27d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencësEOG101
Viti i prodhimit2014
Kilometrazhi561717 km
Gjatësia13800 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3820 mm
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Rendimenti i fuqisë440 hp
MotoriMAN 440 HK Euro 6
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
Serbatorët e karburantit710
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Numri i ndenjëseve58
Video
WC
Përshkrimi

Isri ProActive 2 med 3-punkts bälte, värme, ventilation & dubbla armstöd Enkel guidestol Kiel Avance 1020 med fällbara ryggstöd, fällbara armstöd vid mittgång, sidoförskjutning, justerbara fotstöd, 3-punktsbälten, fällbord i ryggstöden Extra stoppning på sidorna av sits & ryggstöd Läder i nackskydd och sidostycken i sits och ryggstöd 2 st elektriska glastakluckor Blå nattbelysning, instegsbelysning AC-anläggning, 33 kW Digitalur med yttertermometer, WC- och bältesymbol längst fram MultiMedia-Coach med pekskärm, GPS, svenska menyer, DVD-spelare, Bluetooth handsfree med möjlighet att strömma ljudfiler, högtalare i passagerarutrymmet, guidemikrofon med spiralkabel, 230 V växelriktare 2 700 W med uttag vid samtliga sätesplatser. Fast monterad LCD skärm vid framruta. 2 st elektriskt fällbara LCD skärmar ovanför mittgången, GPS-visning för passagerare. Förarsiktskamera för passagerare Batterier: 2 x 12V/225Ah Sidoluckor med centrallås DAFO-brandsläckningssystem Xenon-strålkastare (halvljus) 2 Halogen dimstrålkastare fram Automatiskt halvljus enligt EU-norm Digital färdskrivare fabrikat Continental Sovkabin med värme WC med värmepaket, rökdetektor Frenzel FOB 554 kök med 40 koppars bryggare Elektrisk rullgardin vid vindrutan Propellerfläktar vid vindrutan 12V och 230V eluttag vid förarplatsen Displaymeddelanden på svenska, 2:a språk Engelska Farthållare GPS-navigation (på minneskort) Backkamera, Kameraövervakning till dörr 2 Topografi anpassad farthållare med Eco körläge.

Modell: MAN Lion's Coach R08

Kaross: Lions Coach L R08

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Svenska Neoplan AB

Svenska Neoplan AB

location_on

Sweden, Stockholm

phone_iphone
language

www.neoplan.se

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:55

Personat e kontaktit
 Joackim Bay

Joackim Bay

+46 31 705...

Marcus Eriksson

Marcus Eriksson

+46 70 770...

Mikael Nilsson

Mikael Nilsson

+46 42 545...

 Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46 141 23...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Svenska Neoplan AB

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.