Oferta të ngjashme

Autobus urban MAN R 07 Lion's Coach Supreme / 415 / 350
MAN R 07 Lion's Coach Supreme / 415 / 350
2010, 384 114 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
69 000 EUR
Autobus urban MAN R 07 Lion's Coach Supreme / 415 / 350, 2010
Autobus urban MAN Lions Coach R07
MAN Lions Coach R07
2010, 349 000 km
Gjermani, Volkach
70 000 EUR
Autobus urban MAN Lions Coach R07, 2010
Autobus urban MAN MAN Lion Coach R07 53 seats
MAN MAN Lion Coach R07 53 seats
2007, 450 971 km, Dizel
Holandë, Nijmegen
44 900 EUR
Autobus urban MAN MAN Lion Coach R07 53 seats, 2007
Autobus urban MAN R 09 Lion´s Coach
MAN R 09 Lion´s Coach
2012, 415 000 km, Dizel
Gjermani, Garching
79 000 EUR
Autobus urban MAN R 09 Lion´s Coach, 2012
Autobus urban MAN R 09 Lion´s Coach/R 08/R 07/580/415
MAN R 09 Lion´s Coach/R 08/R 07/580/415
2006, 770 961 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 500 EUR
Autobus urban MAN R 09 Lion´s Coach/R 08/R 07/580/415, 2006
Autobus urban MAN R07 Lion´s Coach/großer Motor/Tipmatic/AS Tronic
MAN R07 Lion´s Coach/großer Motor/Tipmatic/AS Tronic
2018, 110 887 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
189 000 EUR
Autobus urban MAN R07 Lion´s Coach/großer Motor/Tipmatic/AS Tronic, 2018
Autobus urban Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo
Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo
2011, 525 238 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
84 000 EUR
Autobus urban Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo, 2011
Autobus urban MAN LION S COACH L
MAN LION S COACH L
2015, 910 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Suedi, HELSINGBORG
89 900 EUR
Autobus urban MAN LION S COACH L, 2015
Autobus urban MAN Lion's Coach R08 RHD 2018 62+1
MAN Lion's Coach R08 RHD 2018 62+1
2018, 23 429 km, Dizel
Holandë, Nijmegen
199 000 EUR
Autobus urban MAN Lion's Coach R08 RHD 2018 62+1, 2018
Autobus urban MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu
MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu
2011, 473 600 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 000 EUR
Autobus urban MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu, 2011
Autobus urban MAN RHC Lion Coach 62+1
MAN RHC Lion Coach 62+1
2017, 245 971 km, Dizel
Holandë, Nijmegen
179 900 EUR
Autobus urban MAN RHC Lion Coach 62+1, 2017
Autobus urban MAN RHC Lion Coach 50p
MAN RHC Lion Coach 50p
2017, 317 771 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Nijmegen
159 900 EUR
Autobus urban MAN RHC Lion Coach 50p, 2017

Autobus urban MAN R 07 Lion´s Coach / 1216 / Tourismo / Travego /

Marka MAN
ID 6901
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 602 640 km
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • ndenjëset e fjetjes
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban MAN R 07 Lion´s Coach / 1216 / Tourismo / Travego /

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban MAN R 07 Lion´s Coach / 1216 / Tourismo / Travego /

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.