Autobus urban MAN R 08 Lions Coach L (59 Sitze)

picture_as_pdf

49 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Autobus urban

Viti

2011

Shteti

Gjermani

Telefoni

+494063857......

Botuar: 3m 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencësR08 829
Viti i prodhimit2011
Kilometrazhi759000 km
Ngjyrakafe
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja12419 cc
Rendimenti i fuqisë441 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve59
Numri i shtretërve1
Ndenjëset e fjetjes
TV
Sistemi i lundrimit
WC
Kuzhinë
Frigorifer
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

MAN R 08 Lion´s Coach aus 1. Hand Deutsches-Fahrzeug, Schaltung, 59 SchlafSitze, Klimaanlage, EEV-Norm, Vollausstattung.

Inzahlungnahme möglich.

Netto: 54.000 Euro

vom Optischen und Technischen Zustand überzeugen Sie sich selbst vor Ort.

Wir unterstützen Sie beim Export Originale Datenbestätigung zur Länder-Homolagation, Lieferantenerklärung, Erstellung der Ausfuhrpapiere, Zollkennzeichen wenn erforderlich

-eine Besichtigung und Probefahrt ist jederzeit, auch am Wochenende, nach telefonischer Absprache möglich ! Inzahlungnahme und Fahrzeugüberführung auf Anfrage

Besuchen sie unsere Facebook seite.

https://www.facebook.com/Globusonline.de/

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Globus Omnibushandel

Globus Omnibushandel

location_on

Germany, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany

phone_iphone
language

www.globusonline.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:41


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Globus Omnibushandel

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.