Reja dhe përdorur autobusë urbanë MERCEDES-BENZ në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë MERCEDES-BENZ


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ 580/17RHD/L/Travego 782000 km - autobus urban
 24
105 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
782 751 km
Numri i ndenjëseve: 55

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Mercedes-Benz Tourismo RHD-M/ Luxline-Bestuhlung/ Euro 6 - autobus urban
 20
119 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
470 508 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9328

Mercedes-Benz Tourismo RHD-L/Travego/59 Sitze/R 08/1218/R 09 - autobus urban
 20
39 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
955 371 km
Numri i ndenjëseve: 60

Botuar: 5d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9315

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 Prostyle VIP - autobus urban
 19
13 900 EUR
2008
500 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 5d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Mercedes-Benz Tourismo RHD-M/ Original 179 tkm/ S 516/ Travego - autobus urban
 20
159 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
179 463 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9244

Mercedes-Benz Travego RHD-M/ Top-Zustand/ Tourismo/Original-KM - autobus urban
 20
99 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
371 368 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9238

Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD/ Travego / R07 / S516 - autobus urban
 20
119 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
383 697 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 10d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9248

MERCEDES-BENZ O350 - autobus urban
 20
16 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
728 254 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 23d

Zuid Nederland Reizen B.V.

Holandë, Susteren

Mercedes-Benz Tourismo RHD-M/ Euro 5/ Travego/ S 515 - autobus urban
 20
59 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
779 366 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9230

Mercedes-Benz O350 Tourismo 16 RHD-M (Softline,Euro 5) - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 020 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 29d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës o350 RHD-M 861

MERCEDES-BENZ 580/17RHD/L/Travego 782000 km - autobus urban
 24
105 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
782 751 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 30d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Mercedes-Benz Tourismo RHD-M/ Euro 5/ Travego/ S 516 - autobus urban
 20
59 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
752 555 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9213

Mercedes-Benz 5x units/350-15 SHD Tourismo/6 Gang/55 Sitze/404 - autobus urban
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 026 500 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 1m 2d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 533

Mercedes-Benz O350 Tourismo 16 RHD-M (Luxline Sitze) - autobus urban
 14
77 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
520 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 6d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës o350 RHD-M 342

Mercedes-Benz O350 Tourismo 17 RHD-L ( Euro5, 64 Sitze ) - autobus urban
 19
47 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
1 192 000 km
Numri i ndenjëseve: 64

Botuar: 1m 6d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës o350 RHD-L 976

Mercedes-Benz 9x O 350-15 RHD Tourismo/V 8 Motor/Klima/404 RHD - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
1998
569 367 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 21d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 567

Mercedes-Benz Tourismo RHD/ Luxline-Bestuhlung/ Top-Zustand - autobus urban
 20
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
235 096 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 21d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9161

Mercedes-Benz 9x O 350-15 RHD Tourismo/V 8 Motor/Klima/404 RHD - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
1997
397 496 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 22d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 443

Mercedes-Benz 9x O 350-15 RHD Tourismo/V 8 Motor/Klima/404 RHD - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
1997
664 154 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 22d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 364

MERCEDES-BENZ 550 INTEGRO - autobus urban
 4
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
603 924 km

Botuar: 2m 8d

MONTOY POIDS LOURDS

10

Francë, Montoy Flanville

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater - autobus urban
 20
11 900 EUR
2007
355 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 2m 9d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old