Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater nga Lituani, 11900 EUR në shitje - ID: 6840774
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ Sprinter 515 17-Seater - autobus urban
 20
14 900 EUR
2009
650 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 1m 11d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 152588

MERCEDES-BENZ Sprinter 313 VIP Prostyle - autobus urban
 20
5 900 EUR
2006
440 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1m 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 122479

MERCEDES-BENZ Sprinter 518 PROSTYLE - autobus urban
 20
10 900 EUR
2007
440 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 1m 9d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 152594

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 20-seats - autobus urban
 20
12 900 EUR
2007
690 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 3m 4d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 148541

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 VIP Euro5 - autobus urban
 17
9 100 EUR
2009
600 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 25d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 137503

MERCEDES-BENZ Sprinter 416 XXL VIP Luxury - autobus urban
 20
5 900 EUR
2004
940 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 1m 29d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 1834

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Facelift VIP Euro6 - autobus urban
 19
10 400 EUR
2015
702 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108441

FORD Transit Manual 17-seater - autobus urban
 16
5 900 EUR
2004
300 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 2m 21d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 111454

MERCEDES-BENZ Vario Medio 815 30-Seater - autobus urban
 17
9 900 EUR
2002
557 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 1m 29d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 1695

MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI Euro5 17-Seat - autobus urban
 20
20 900 EUR
2010
640 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 1m 17d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 149548

MERCEDES-BENZ 818 Sunrider Euro5 30-Seater - autobus urban
 20
27 900 EUR
2010
370 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 30d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 121477

MERCEDES-BENZ Sprinter 313 16-places - autobus urban
 15
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
520 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 16

Botuar: 2m 8d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 1863

Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater

Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 355 000 km
Data e regjistrimit të parë 24.10.2007
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Lituani, Vilnius
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 200 cc
 • rendimenti i fuqisë: 147 hp (109 KW)
 • motori: Mercedes Benz, Turbo
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: automatic
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
 • numri i ndenjëseve: 17
11 900
EUR

21 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 VIP Prostyle 17-seater

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - UAB GEDAIVA
t1 old