Oferta të ngjashme

Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Plätze SW NEU XXL Komfort VIP
MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Plätze SW NEU XXL Komfort VIP
2019, 900 km, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
84 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Plätze SW NEU XXL Komfort VIP, 2019
Autobus urban MERCEDES-BENZ 09Sprinter 519 CDI,Panorama+seitl.Kofferräume.24 Pl.SW NEU XXL K
MERCEDES-BENZ 09Sprinter 519 CDI,Panorama+seitl.Kofferräume.24 Pl.SW NEU XXL K
2019, 500 km, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
89 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ 09Sprinter 519 CDI,Panorama+seitl.Kofferräume.24 Pl.SW NEU XXL K, 2019
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI Weiß24 ,SS ,Klima uvm.
MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI Weiß24 ,SS ,Klima uvm.
2020, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
65 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI Weiß24 ,SS ,Klima uvm., 2020
Autobus urban Mercedes-Benz Tourino 510 EURO 5 CH-Bus 220 V TOP
Mercedes-Benz Tourino 510 EURO 5 CH-Bus 220 V TOP
2008, 430 817 km, Dizel
Gjermani, Haßfurt
36 500 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz Tourino 510 EURO 5 CH-Bus 220 V TOP, 2008
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 )
Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 )
2011, 570 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
67 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 ), 2011
Autobus urban MERCEDES-BENZ 516 CDI 09 Sprinter Standardausführ. 20 Pl Schalt. Bj 2020
MERCEDES-BENZ 516 CDI 09 Sprinter Standardausführ. 20 Pl Schalt. Bj 2020
2020, 600 km, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
52 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ 516 CDI 09 Sprinter Standardausführ. 20 Pl Schalt. Bj 2020, 2020
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
2000, 714 114 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo, 2000
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Pl. NEU GoldPanoraXXL Komfort VIP
MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Pl. NEU GoldPanoraXXL Komfort VIP
2019, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
78 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI,24 Pl. NEU GoldPanoraXXL Komfort VIP, 2019
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 516 CDI, NEW MODELL 6,1 To. 24 Pl. Komfort Goldbraun
MERCEDES-BENZ Sprinter 516 CDI, NEW MODELL 6,1 To. 24 Pl. Komfort Goldbraun
2019, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
84 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinter 516 CDI, NEW MODELL 6,1 To. 24 Pl. Komfort Goldbraun, 2019
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm
MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm
2019, 6 150 km, Dizel
Gjermani, Hafenlohr
72 500 EUR
Autobus urban MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm, 2019
Autobus urban Mercedes-Benz O580 Travego RHD-M ( 350.000 Km, Euro 5 )
Mercedes-Benz O580 Travego RHD-M ( 350.000 Km, Euro 5 )
2011, 350 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
77 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O580 Travego RHD-M ( 350.000 Km, Euro 5 ), 2011
Autobus urban Mercedes-Benz 2x Apollo/Atego/36 Sitze/Klima/EURO 5/Sundancer/
Mercedes-Benz 2x Apollo/Atego/36 Sitze/Klima/EURO 5/Sundancer/
2011, 161 340 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
26 900 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz 2x Apollo/Atego/36 Sitze/Klima/EURO 5/Sundancer/, 2011

Autobus urban Mercedes-Benz Sprinter 516 XXL Euro 5 TOP Zustand Wie Neu !!

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Sprinter
ID 347890
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 265 000 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 143 cc
 • rendimenti i fuqisë: 163 hp (121 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 20
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Mercedes-Benz Sprinter 516 XXL Euro 5 TOP Zustand Wie Neu !!

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Mercedes-Benz Sprinter 516 XXL Euro 5 TOP Zustand Wie Neu !!

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.