Oferta të ngjashme

Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD
Mercedes-Benz Tourismo RHD
2016, 222 260 km
Gjermani, Volkach
149 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD, 2016
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( TOP-Gepflegt )
Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( TOP-Gepflegt )
2003, 969 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
27 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( TOP-Gepflegt ), 2003
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD M
Mercedes-Benz TOURISMO RHD M
2013, 500 000 km, 6x2
Suedi, Järfälla
77 500 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD M, 2013
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD 632 01
Mercedes-Benz TOURISMO RHD 632 01
2013, 760 967 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
69 300 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD 632 01, 2013
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 )
Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 )
2011, 570 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
67 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD-L ( Euro 5 ), 2011
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 15 RHD Tourismo
Mercedes-Benz O 350 15 RHD Tourismo
2012, 404 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
59 999 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 15 RHD Tourismo, 2012
Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD L / Euro 6 / 580 / 60 Sitze
Mercedes-Benz Tourismo RHD L / Euro 6 / 580 / 60 Sitze
2015, 269 000 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD L / Euro 6 / 580 / 60 Sitze, 2015
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
2000, 714 114 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo, 2000
Autobus urban Mercedes-Benz O350 Tourismo RHD 52 Sitze
Mercedes-Benz O350 Tourismo RHD 52 Sitze
2009, 1 538 900 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Hörsching
44 900 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O350 Tourismo RHD 52 Sitze, 2009
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD, 51 SEATS, WC, RETARDER
Mercedes-Benz TOURISMO RHD, 51 SEATS, WC, RETARDER
2013, 427 822 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
82 300 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz TOURISMO RHD, 51 SEATS, WC, RETARDER, 2013
Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD/O 350/LUXLINE BESTUHLUNG
Mercedes-Benz Tourismo RHD/O 350/LUXLINE BESTUHLUNG
2011, 486 604 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 500 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo RHD/O 350/LUXLINE BESTUHLUNG, 2011
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( Euro 5 )
Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( Euro 5 )
2010, 790 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
54 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD ( Euro 5 ), 2010

Autobus urban Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD L. Top Zustand KM Orig.

Marka MERCEDES-BENZ
ID 3132324
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 667 000 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 428 hp (319 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 63
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD L. Top Zustand KM Orig.

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD L. Top Zustand KM Orig.

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.