Reja dhe përdorur autobusë urbanë NEOPLAN në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë NEOPLAN


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 3d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP15

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 3d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP15

Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK - autobus urban
 15
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
695 453 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 24d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 1005061

 Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class. - autobus urban
 5
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 79

Botuar: 25d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP06

 NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 81

Botuar: 25d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP06

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 1m 10d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan P27 Jetliner C  (Euro 5)  - autobus urban
 20
54 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
1 019 000 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 1m 17d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Jetliner 384

Neoplan P12 Starliner C (Motor Neu)  - autobus urban
 11
37 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 300 000 km
Numri i ndenjëseve: 65

Botuar: 1m 21d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Starliner 951

 Neoplan - N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip Bus - autobus urban
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 3m 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

 Neoplan - N 1216 HD Nightliner/ Tourliner/ viele Neuteile - autobus urban
 15
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
897 017 km
Numri i ndenjëseve: 14

Botuar: 3m 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9331

 Neoplan - ND 6 + Anhänger & Club Ecke / Oldtimer / H Kennz - autobus urban
 15
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1974
36 256 km
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 3m 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8046

Neoplan N516, 6X2, RETARDER, KITCHEN  - autobus urban
 15
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
1 576 213 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 4m 1d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

Neoplan Auwärter 316K | 220TKM*43+1+1 Sitze*Luftfederung  - autobus urban
 12
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
218 940 km
Numri i ndenjëseve: 45

Botuar: 4m 2d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0803/18

AUTOBUS MAN NEOPLAN SPACELINER - autobus urban
 19
19 000 EUR
2006
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1v 8m

PEMAR TRUCKS

11

Spanjë, Lorca

Numri i referencës 2327

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches - NEOPLAN
t1 old