Autobus urban Neoplan Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,AHK,E4 nga Gjermani, 21990 EUR në shitje - ID: 6773387
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Setra 411 HD/40 Sitze/ 6 Gang/Klima/Küche/WC/Tourino - autobus urban
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 057 001 km
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 5d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 25

Neoplan Cityliner - autobus urban
 49
3 441 EUR
Ankandi
2009
550 000 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

MAN R08 Reisebus, 58 Sitze + Fahrer, WC, Tempomat, Klima - autobus urban
 15
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
703 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 5d

MG Handel GmbH

11

Austri, Hörsching

Numri i referencës 6253

NEOPLAN CITYLINER P14 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2016
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 10d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
82 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
416 049 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10546/1283

Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK - autobus urban
 15
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
695 453 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 4m 12d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5061

Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm) - autobus urban
 20
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
499 000 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 2m 18d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Cityliner 855

Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
74 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
767 141 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10011/449

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Autobus urban Neoplan Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,AHK,E4

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 1 231 000 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Münster
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 409 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 50
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
21 990
EUR

3 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Neoplan Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,AHK,E4

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Warjan Nutzfahrzeuge
t1 old