Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6 nga Suedi në shitje - ID: 5584260
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ 580/17RHD/L/Travego 782000 km - autobus urban
 24
105 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
782 751 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 1m 1d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
E re
2021
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 3m 9d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWP15

Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6 - autobus urban
 20
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
750 591 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8274

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

NEOPLAN CITYLINER P14 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2016
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 11d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 6d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP15

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan Cityliner - autobus urban
 49
3 441 EUR
Ankandi
2009
550 000 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm) - autobus urban
 20
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
499 000 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 2m 18d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Cityliner 855

Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
74 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
767 141 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10011/449

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego - autobus urban
 20
67 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
818 015 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9149

Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
82 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
416 049 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10546/1283

Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6

Marka NEOPLAN
Numri i referencës EOJ579
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 704 992 km
Gjatësia 12 990 mm
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 3 750 mm
Vendndodhja Suedi, Stockholm
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • rendimenti i fuqisë: 440 hp (328 KW)
 • motori: MAN 440 HK Euro 6
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 3-aks
 • serbatorët e karburantit: 480
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • numri i ndenjëseve: 54
 • video
 • WC

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Svenska Neoplan AB
t1 old