Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class i ri në shitje - ID: 5584261
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobus urban i ri Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class

Online: 3m 9d

Marka NEOPLAN
Numri i referencës NEWP15
Viti i prodhimit 2021
E re
Gjatësia 12 990 mm
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 3 750 mm
Vendndodhja Suedi, Stockholm
Telefoni +46 76 13...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
  • rendimenti i fuqisë: 470 hp (350 KW)
  • motori: MAN 470 hk Euro 6D
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 3-aks
  • serbatorët e karburantit: 480
Kabina/pjesa e brendshme
  • kondicioner
  • numri i ndenjëseve: 53
  • video
  • WC

Shitësi
Svenska Neoplan AB
Svenska Neoplan AB Suedi
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:50
Personat e kontaktit
Joackim Bay
Marcus Eriksson
Mikael Nilsson
Fredrik Karlsson
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
2023, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel), 2023
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
45 000 EUR
2010, 636 724 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15, 2010
Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14
NEOPLAN CITYLINER P14
2016, 2-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14, 2016
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
64 900 EUR
2015, 750 591 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6, 2015
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
89 000 EUR
2014, 548 622 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN, 2014
Autobus urban Neoplan Cityliner
Neoplan Cityliner
3 441 EUR
2009, 550 000 km
Danimarkë, Glostrup
Autobus urban Neoplan Cityliner, 2009
Autobus urban Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class.
Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class.
2023, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class., 2023
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
74 000 EUR
2010, 767 141 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen, 2010
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm)
Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm)
62 000 EUR
2013, 499 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm), 2013
Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
2023, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel), 2023
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
67 000 EUR
2012, 818 015 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego, 2012
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
45 100 EUR
2011, 1 400 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Republika Çeke
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Svenska Neoplan AB
t1 old