Autobus urban Neoplan N 1116/Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,E4 nga Gjermani, 23990 EUR në shitje - ID: 6773386
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
SETRA S 411 HD - autobus urban
 10
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
700 000 km
Numri i ndenjëseve: 36 + 2 + 1

Botuar: 1m 22d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Setra 411 HD/40 Sitze/ 6 Gang/Klima/Küche/WC/Tourino - autobus urban
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 057 001 km
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 5d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 25

Neoplan Cityliner - autobus urban
 49
3 441 EUR
Ankandi
2009
550 000 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK - autobus urban
 15
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
695 453 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 4m 12d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5061

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

NEOPLAN CITYLINER P14 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2016
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 11d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego - autobus urban
 20
67 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
818 015 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9149

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
580 386 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9224

Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
648 633 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 6785

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan N 116 H Cityliner/ 404/Tourismo/ 415 HD - autobus urban
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
934 532 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9309

Autobus urban Neoplan N 1116/Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,E4

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 853 000 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Münster
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 409 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 50
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
23 990
EUR

3 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Neoplan N 1116/Cityliner/48+1+1 Sitze/Klima,Küche,WC,E4

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Warjan Nutzfahrzeuge
t1 old