Autobus urban Neoplan N 1116 Cityliner / Klima WC 116 nga Gjermani, 7800 EUR në shitje - ID: 6862984
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Neoplan N 116 H Cityliner/ 404/Tourismo/ 415 HD - autobus urban
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
934 532 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9309

Neoplan Cityliner - autobus urban
 49
3 441 EUR
Ankandi
2009
550 000 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

NEOPLAN CITYLINER P14 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2016
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 10d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego - autobus urban
 20
67 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
818 015 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9149

Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
580 386 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9224

Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
648 633 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 6785

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
82 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
416 049 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10546/1283

Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm) - autobus urban
 20
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
499 000 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 2m 18d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Cityliner 855

Autobus urban Neoplan N 1116 Cityliner / Klima WC 116

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 842 000 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Kehl - Auenheim
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 409 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 57
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
7 800
EUR

1 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - AutoWelt Weber
t1 old