Autobus urban Neoplan N 1216 HD nga Lituani, 25600 EUR në shitje - ID: 6846660
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
NEOPLAN N 516 STARLINER - autobus urban
 7
16 000 EUR
1998
1 050 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 4m

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

Numri i referencës N516

Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego - autobus urban
 20
46 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
803 475 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8288

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus - autobus urban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1v 3m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
829 852 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8287

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

AUTOBUS MAN NEOPLAN SPACELINER - autobus urban
 19
17 500 EUR
2006
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1v 3m

PEMAR TRUCKS

10

Spanjë, Lorca

Numri i referencës 2327

Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6 - autobus urban
 20
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
750 591 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8274

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
E re
2021
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 3m 9d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWP15

Neoplan ND 6 + Anhänger & Club Ecke / Oldtimer / H-Kennz - autobus urban
 20
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1974
36 256 km
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 1v 6m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8046

SETRA S 415 GT-HD - autobus urban
 10
22 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
712 362 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 5m 26d

Uždaroji akcinė bendrovė Tolimojo keleivinio transporto kompanija

Lituani, Vilnius

Autobus urban Neoplan N 1216 HD

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 890 km
Pesha neto 14 250 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Lituani, Vilnius
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 518 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
 • numri i ndenjëseve: 51
25 600
EUR

9 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Auction Baltic UAB
t1 old