Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm) nga Gjermani, 62000 EUR në shitje - ID: 6821467
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Autobus urban Neoplan Cityliner

2008753600 km6x4
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 1m 26dNumri i referencës 10303

69 000EUR

 • ≈ 7 164 201 ALL
 • ≈ 74 882 USD
2008753600 km6x4
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Autobus urban Neoplan Cityliner

2015542882 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 30dNumri i referencës 10413

129 000EUR

 • ≈ 13 393 941 ALL
 • ≈ 139 997 USD
2015542882 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Autobus urban Neoplan Cityliner

2018382063 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 5dNumri i referencës 10459

189 000EUR

 • ≈ 19 623 681 ALL
 • ≈ 205 112 USD
2018382063 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Autobus urban Neoplan Cityliner

2012778542 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 5dNumri i referencës 10414

89 000EUR

 • ≈ 9 240 781 ALL
 • ≈ 96 587 USD
2012778542 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner C - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner C - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner C - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner C - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner C - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Autobus urban Neoplan Cityliner C

2017549274 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 5dNumri i referencës 10338

199 000EUR

 • ≈ 20 661 971 ALL
 • ≈ 215 964 USD
2017549274 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Autobus urban Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition)

2024Euro 6Numri i ndenjëseve: 48
Suedi, Göteborg
Botuar: 21dNumri i referencës NEWP14
Pyet për çmimin
2024Euro 6Numri i ndenjëseve: 48
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (41)

Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)

2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 57
Suedi, Göteborg
Botuar: 8m 31dNumri i referencës NEWP15
Pyet për çmimin
2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 57
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (46)

Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel)

2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 56
Suedi, Göteborg
Botuar: 8m 31dNumri i referencës NEWP15
Pyet për çmimin
2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 56
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin
Neoplan P21 Tourliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan P21 Tourliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan P21 Tourliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan P21 Tourliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan P21 Tourliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Autobus urban Neoplan P21 Tourliner

2004780000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Hamburg
Botuar: 5m 4dNumri i referencës Tourliner 449

27 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 803 383 ALL
 • ≈ 29 301 USD
2004780000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Hamburg
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban: foto 1
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban: foto 2
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban: foto 3
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban: foto 4
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Autobus urban NEOPLAN Tourliner P21

2019200000 kmEuro 6
Spanjë
Botuar: 2m 4d

60 000EUR

 • ≈ 6 229 740 ALL
 • ≈ 65 115 USD
2019200000 kmEuro 6
Spanjë
Kontakto shitësin

Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm)

Botuar: 1v 3m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm): foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban Neoplan P14 Cityliner (Schaltung, EEV-Norm): foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 3m

SHITUR

62 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 437 398 ALL
 • ≈ 67 285 USD

27 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

Cityliner 855
Viti i prodhimit

2013
Kilometrazhi

499000 km
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12419 cc
rendimenti i fuqisë

480 hp
kutia e marsheve

manuale
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
ABS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

Kabina/pjesa e brendshme
ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

numri i ndenjëseve

48
numri i shtretërve

1
ndenjëset e fjetjes

TV

sistemi i lundrimit

WC

kuzhinë

frigorifer

Pjesë shtesë
libri i servisit

Më shumë informacion

Neoplan P14 Cityliner , 1. Hand, Deutsches-Fahrzeug , 48 Schlafsitze, Schaltung, EEV-Norm, Top Gepflegtes Fahrzeug.

Tauschen und Inzahlungnahme möglich .

Netto: 62.000 Euro

vom Optischen und Technischen Zustand überzeugen Sie sich selbst vor Ort.

Wir unterstützen Sie beim Export Originale Datenbestätigung zur Länder-Homolagation, Lieferantenerklärung, Erstellung der Ausfuhrpapiere, Zollkennzeichen wenn erforderlich

-eine Besichtigung und Probefahrt ist jederzeit, auch am Wochenende, nach telefonischer Absprache möglich ! Inzahlungnahme und Fahrzeugüberführung auf Anfrage

Besuchen sie unsere Facebook seite.

https://www.facebook.com/Globusonline.de/

SHITUR

62 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 437 398 ALL
 • ≈ 67 285 USD

27 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi