Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL nga Republika Çeke, 60000 EUR në shitje - ID: 6842280
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Neoplan Cityliner

2018415531 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 26dNumri i referencës 10376

189 000EUR

 • ≈ 19 591 173 ALL
 • ≈ 204 552 USD
2018415531 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Neoplan Cityliner

2015542882 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 26dNumri i referencës 10413

129 000EUR

 • ≈ 13 371 753 ALL
 • ≈ 139 615 USD
2015542882 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Neoplan Cityliner

2008753600 km6x4
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 1m 22dNumri i referencës 10303

69 000EUR

 • ≈ 7 152 333 ALL
 • ≈ 74 678 USD
2008753600 km6x4
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Kërko fotografi të disponueshme

Neoplan Cityliner

2018382063 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 2dNumri i referencës 10459

189 000EUR

 • ≈ 19 591 173 ALL
 • ≈ 204 552 USD
2018382063 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Kërko fotografi të disponueshme

Neoplan Cityliner

2012778542 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 2dNumri i referencës 10414

89 000EUR

 • ≈ 9 225 473 ALL
 • ≈ 96 323 USD
2012778542 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Kërko fotografi të disponueshme

Neoplan Cityliner C

2017549274 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 2dNumri i referencës 10338

199 000EUR

 • ≈ 20 627 743 ALL
 • ≈ 215 375 USD
2017549274 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (41)

Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)

2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 57
Suedi, Göteborg
Botuar: 8m 27dNumri i referencës NEWP15
Pyet për çmimin
2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 57
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Neoplan Cityliner P14 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (Light Edition)

2024Euro 6Numri i ndenjëseve: 48
Suedi, Göteborg
Botuar: 17dNumri i referencës NEWP14
Pyet për çmimin
2024Euro 6Numri i ndenjëseve: 48
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin
Neoplan N 212 - Autobus urban: foto 1
Neoplan N 212 - Autobus urban: foto 2
Neoplan N 212 - Autobus urban: foto 3
Neoplan N 212 - Autobus urban: foto 4
Neoplan N 212 - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Neoplan N 212

19781063201 km4x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 24dNumri i referencës 9928

19 500EUR

 • ≈ 2 021 311 ALL
 • ≈ 21 104 USD
19781063201 km4x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 1
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 2
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 3
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 4
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (46)

Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel)

2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 56
Suedi, Göteborg
Botuar: 8m 27dNumri i referencës NEWP15
Pyet për çmimin
2023Euro 6Numri i ndenjëseve: 56
Suedi, Göteborg
Kontakto shitësin

Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL

Botuar: 5m 29d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 5m 29d

SHITUR

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 219 420 ALL
 • ≈ 64 937 USD

2 Nëntor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2011
Kilometrazhi

1500000 km
VIN

WAGP16ZZ4C5001806
Gjendja

e mirë
Pesha neto

15830 kg
Pesha bruto

23900 kg
Gjatësia

13990 mm
Gjerësia

2550 mm
Lartësia

3750 mm
Ngjyra

portokalli
Vendndodhja

Republika Çeke, Václavské náměstí 799/48 110 00 Praha 1
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12420 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

480 hp
motori

MAN D2676LOH27
bllokimi i diferencialit

kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

ASR

frena e motorit

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

3-aks
baza e rrotës

2252 mm
frenat

disku
ABS

EBS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

gomat e përparme

295х80 R22,5
gomat e pasme

295х80 R22,5
gomat

10%
serbatorët e karburantit

450 л
Kabina/pjesa e brendshme
drita kundër mjegullës

drita shtesë

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kyçja qendrore

ngrohësi

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

54+2
ndenjësja pneumatike e shoferit

rripat e ndenjësve

airbeg-et

radio

CD

MP3

DVD

bluetooth

TV

video

mikrofon

sistemi i lundrimit

kompjuter bordi

WC

kuzhinë

makineri kafeje

priza

inverteri i fuqisë

Më shumë informacion

Возле каждого сиденья USB

SHITUR

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 219 420 ALL
 • ≈ 64 937 USD

2 Nëntor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Osnovenko Liudmyla