Autobus urban Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class. nga Suedi në shitje - ID: 6619503
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobus urban Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class.

Online: 4m

Marka NEOPLAN
Numri i referencës NEWP06
Viti i prodhimit 2023
Gjatësia 13 990 mm
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 4 000 mm
Vendndodhja Suedi, Göteborg
Telefoni +46 76 13...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
  • rendimenti i fuqisë: 510 hp (380 KW)
  • motori: MAN 510 hk Euro 6E
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 3-aks
  • serbatorët e karburantit: 590
Kabina/pjesa e brendshme
  • kondicioner
  • numri i ndenjëseve: 79
  • video
  • WC

Shitësi
Svenska Neoplan AB
Svenska Neoplan AB Suedi
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:55
Personat e kontaktit
Joackim Bay
Marcus Eriksson
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
2023, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel), 2023
Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel)
2023, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P / Exclusive Class (Gräddfärgad skinnklädsel), 2023
Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06
NEOPLAN SKYLINER P06
2016
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban NEOPLAN SKYLINER P06, 2016
Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class
Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class
2021, 3-aks
Suedi, Göteborg
Autobus urban Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class, 2021
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
89 000 EUR
2014, 548 622 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN, 2014
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
64 900 EUR
2015, 750 591 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6, 2015
Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14
NEOPLAN CITYLINER P14
2016, 2-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban NEOPLAN CITYLINER P14, 2016
Autobus urban IRIZAR I6 12.35/410 E6
IRIZAR I6 12.35/410 E6
2015, 2-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban IRIZAR I6 12.35/410 E6, 2015
Autobus urban IRIZAR I6 AD3 I6 S 14.35/E6C/63
IRIZAR I6 AD3 I6 S 14.35/E6C/63
2019, 547 000 km, 3-aks
Itali, Rimini (RN)
Autobus urban IRIZAR I6 AD3 I6 S 14.35/E6C/63, 2019
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
45 000 EUR
2010, 636 724 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15, 2010
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
74 000 EUR
2010, 767 141 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen, 2010
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
39 900 EUR
2008, 1 300 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Svenska Neoplan AB
t1 old