Autobus urban Neoplan Starliner nga Norvegji, 44004 EUR në shitje - ID: 6726096
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobus urban Neoplan Starliner

Online: 3m 16d

Marka NEOPLAN
Numri i referencës 8766
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 615 000 km
Inspektimi teknik Approved
Pesha 16 850 kg
Ngarkesa e dobishme 9 075 kg
Gjatësia 12 990 mm
Gjerësia 2 550 mm
Vendndodhja Norvegji, Oppland, 2680
Telefoni +47 401 2...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • rendimenti i fuqisë: 497 hp (370 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: 29.06.2023
44004 EUR
44 004
EUR
  • 5 136 103 ALL
  • 47 843 USD

Shitësi
ATS Norway AS
ATS Norway AS Norvegji
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:57
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban NEOPLAN N 516 STARLINER
NEOPLAN N 516 STARLINER
16 000 EUR
1998, 1 050 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Itali, Montelabbate (PESARO-URBINO)
Autobus urban NEOPLAN N 516 STARLINER, 1998
Autobus urban Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego
Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego
46 500 EUR
2010, 803 475 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego, 2010
Autobus urban Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV
Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV
47 900 EUR
2010, 740 913 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Veghel
Autobus urban Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV, 2010
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
39 900 EUR
2008, 1 300 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD, 2008
Autobus urban Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo
Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo
29 000 EUR
2006, 829 852 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo, 2006
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
67 000 EUR
2012, 818 015 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego, 2012
Autobus urban Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK
Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK
22 900 EUR
2003, 695 453 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Sottrum
Autobus urban Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK, 2003
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen
74 000 EUR
2010, 767 141 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen, 2010
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
45 000 EUR
2010, 636 724 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15, 2010
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung
Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung
44 000 EUR
2010, 724 003 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung, 2010
Autobus urban Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV
Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV
49 000 EUR
2010, 580 386 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV, 2010
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN
89 000 EUR
2014, 548 622 km, Dizel
Gjermani, Kirchberg
Autobus urban Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - ATS Norway AS
t1 old