Autobus urban Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK nga Gjermani, 22900 EUR në shitje - ID: 6663799
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobus urban Neoplan Starliner Exclusiv N516/Euro 4 Küche ToiletteAHK

Online: 4m 12d

Marka NEOPLAN
Numri i referencës 5061
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 695 453 km
Data e regjistrimit të parë 01.05.2003
Pesha bruto 25 300 kg
Ngarkesa e dobishme 8 450 kg
Vendndodhja Gjermani, Sottrum
Telefoni +49 4264...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 15 930 cc
 • rendimenti i fuqisë: 475 hp (354 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • numri i akseve: 3-aks
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 53
 • numri i shtretërve: 1
 • radio
 • CD
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • asistenti i parkimit
22900 EUR
22 900
EUR
 • 2 672 865 ALL
 • 24 898 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
Nutzfahrzeuge-2000 GmbH
Nutzfahrzeuge-2000 GmbH Gjermani
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:27
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban NEOPLAN N 516 STARLINER
NEOPLAN N 516 STARLINER
16 000 EUR
1998, 1 050 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Itali, Montelabbate (PESARO-URBINO)
Autobus urban NEOPLAN N 516 STARLINER, 1998
Autobus urban Neoplan Starliner
Neoplan Starliner
44 004 EUR
2010, 615 000 km
Norvegji, Trondheim
Autobus urban Neoplan Starliner, 2010
Autobus urban Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego
Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego
46 500 EUR
2010, 803 475 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego, 2010
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego
67 000 EUR
2012, 818 015 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego, 2012
Autobus urban Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo
Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo
29 000 EUR
2006, 829 852 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo, 2006
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6
64 900 EUR
2015, 750 591 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6, 2015
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD
39 900 EUR
2008, 1 300 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
Autobus urban Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD, 2008
Autobus urban Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV
Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV
47 900 EUR
2010, 740 913 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Veghel
Autobus urban Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV, 2010
Autobus urban Neoplan N 1216 HD
Neoplan N 1216 HD
25 600 EUR
2007, 890 km, Dizel
Lituani, Vilnius
Autobus urban Neoplan N 1216 HD, 2007
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15
45 000 EUR
2010, 636 724 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15, 2010
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL
45 100 EUR
2011, 1 400 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Republika Çeke
Autobus urban NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL, 2011
Autobus urban Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus
Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus
19 900 EUR
1992, 810 617 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Autobus urban Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus, 1992

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Nutzfahrzeuge-2000 GmbH
t1 old