Autobus urban Neoplan Starliner P 11/ N 5217/ Motorschaden/ Cityliner nga Gjermani, 39500 EUR në shitje - ID: 6775897
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego - autobus urban
 20
67 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
818 015 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9149

Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego - autobus urban
 20
46 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
803 475 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8288

Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
829 852 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8287

Neoplan Cityliner P 14/ R 07/ Futura 2/ Motorschaden - autobus urban
 20
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
491 303 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2m 12d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9096

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

NEOPLAN N 516 STARLINER - autobus urban
 7
16 000 EUR
1998
1 050 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 4m

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

Numri i referencës N516

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

NEOPLAN CITYLINER P14 - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2016
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 11d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
648 633 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 6785

Neoplan Cityliner - autobus urban
 49
3 441 EUR
Ankandi
2009
550 000 km

Botuar: 2m 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Neoplan Starliner - autobus urban
 50
44 004 EUR
2010
615 000 km

Botuar: 3m 16d

ATS Norway AS

Norvegji, Oppland, 2680

Numri i referencës 8766

Autobus urban Neoplan Starliner P 11/ N 5217/ Motorschaden/ Cityliner

Marka NEOPLAN
Numri i referencës 8824
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 562 175 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 504 hp (375 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 52
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
39 500
EUR

12 Janar 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
t1 old