Autobus urban Neoplan TOURLINER SHD, 51 SEATS, EURO 6, RETARDER nga Republika Çeke, 48800 EUR në shitje - ID: 6643456
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ 580/17RHD/L/Travego 782000 km - autobus urban
 24
105 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
782 751 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 1m 1d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

NEOPLAN Tourliner - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2015
Numri i ndenjëseve: 51+1+1

Botuar: 11d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Neoplan P20 Tourliner/ N 2216 SHD/ 55 Sitze/Org.KM Stand - autobus urban
 20
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
509 089 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 12d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9198

Neoplan P12 Starliner C 5218 SHD - autobus urban
 12
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 300 000 km
Numri i ndenjëseve: 63

Botuar: 1m 9d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Starliner C 951

Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus - autobus urban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1v 3m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

NEOPLAN Jetliner - autobus urban
 15
92 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
261 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 4m

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 5002626

NEOPLAN Euroliner 3312 (10 meters 42 seats) Mercedes - autobus urban
 5
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
375 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 43

Botuar: 3m 27d

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

Numri i referencës 3312

Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6 - autobus urban
 20
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
750 591 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8274

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
E re
2021
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 3m 9d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWP15

SETRA S 417 GT-HD, CLIMA, HANDICAP LIFT, 51 seats, 14 m, EURO 5 - autobus urban
 12
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
606 500 km
Numri i ndenjëseve: 53 +driver

Botuar: 4m 5d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1776

SETRA S 417 GT-HD, CLIMA, HANDICAP LIFT, 51 seats, 14 m, EURO 5 - autobus urban
 13
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
546 500 km
Numri i ndenjëseve: 51 +driver

Botuar: 3m 26d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1774

Volvo 9700S Carrus B12M, 13,0m CLIMA, 51 seats; Euro 3 - autobus urban
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
648 500 km
Numri i ndenjëseve: 51 +driver

Botuar: 3m 25d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1531

VDL BOVA FUTURA FHD 12-380, 52 SEATS, RETARDER - autobus urban
 15
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
1 266 414 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 25d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

Autobus urban Neoplan TOURLINER SHD, 51 SEATS, EURO 6, RETARDER

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 995 546 km
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Republika Çeke, Praha
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
48 800
EUR

7 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - TIR CENTRUM s. r. o.
t1 old