Autobus urban Neoplan TOURLINER SHD, 51 SEATS, EURO 6, RETARDER nga Republika Çeke, 48800 EUR në shitje - ID: 6728405
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 Neoplan Cityliner P15 Euro 6D VIP Class - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
E re
2021
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 3m 9d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWP15

 Volvo 9900 Euro 6 - autobus urban
 5
Pyet për çmimin
2015
431 000 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës XNN210

BOVA VDL 129.440 EURO 6 - autobus urban
 10
93 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
550 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1m 9d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

7

Poloni, Pogórska Wola

AUTOBUS MAN NEOPLAN SPACELINER - autobus urban
 19
17 500 EUR
2006
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1v 3m

PEMAR TRUCKS

10

Spanjë, Lorca

Numri i referencës 2327

Neoplan ND 6 + Anhänger & Club Ecke / Oldtimer / H-Kennz - autobus urban
 20
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1974
36 256 km
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 1v 6m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8046

Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus - autobus urban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1v 3m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

VDL BOVA FUTURA FH 13-0 4X2 - 54 SEATS - autobus urban
 15
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 077 559 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 9m 11d

RH TRUCKS B.V.

6

Holandë, Meerkerk

 MAN Lions Coach R08 Euro 6 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2014
561 717 km
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës EOG101

 MAN Lions Coach R07 Euro 6D - autobus urban
 16
Pyet për çmimin
E re
2020
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 4m 29d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWMAN

 MAN Lions Coach C R09 Euro 6D - autobus urban
 14
Pyet për çmimin
E re
2020
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWMAN

 MAN Lions Coach L R08 Euro 6D - autobus urban
 14
Pyet për çmimin
E re
2020
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 11d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës NEWMAN

 Volvo 9700 HD Euro 5 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2009
543 438 km
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 1m 14d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës BMO810

Autobus urban Neoplan TOURLINER SHD, 51 SEATS, EURO 6, RETARDER

Marka NEOPLAN
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 961 950 km
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Republika Çeke, Praha
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
48 800
EUR

7 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - TIR CENTRUM s. r. o.
t1 old