Autobus urban NEOPLAN Transliner N 316 K nga Itali, 4500 EUR në shitje - ID: 6697389
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Neoplan N 1216 HD - autobus urban
 17
25 600 EUR
2007
890 km

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

NEOPLAN N 516 STARLINER - autobus urban
 7
16 000 EUR
1998
1 050 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 4m

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

Numri i referencës N516

Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego - autobus urban
 20
46 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
803 475 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8288

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Neoplan N 1216 HD Cityliner/ Tourismo/ Travego/ EEV - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
580 386 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9224

Neoplan Starliner P11/ N5217/ Cityliner/ Travego - autobus urban
 20
67 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
818 015 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9149

Neoplan N 1216 HD / Cityliner / 580 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
648 633 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 6785

NEOPLAN P16 Cityliner L / N 1218 HDL - autobus urban
 15
45 100 EUR
2011
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 54+2

Botuar: 2m 8d

Osnovenko Liudmyla

Republika Çeke, Прага, Václavské nám., 48, 110 00

Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus - autobus urban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1v 3m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
829 852 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8287

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Autobus urban NEOPLAN Transliner N 316 K

Marka NEOPLAN
Numri i referencës 316k
Viti i prodhimit 1993
Kilometrazhi 826 200 km
Gjendja e mirë
Gjatësia 12 000 mm
Gjerësia 2 500 mm
Lartësia 3 400 mm
Shpejtësia maks 100 km/orë
Ngjyra gri
Vendndodhja Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 1
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 310 hp (231 KW)
 • motori: Mercedes Benz
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • frena e motorit
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • frenat e ajrit
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • sistemi i uljes-ngritjes
 • baxhoja
 • derë qendrore
 • drita kundër mjegullës
 • fshehësi i diellit
 • dopio xham
 • ngrohësi
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 53
 • ngrohje e ndenjëseve
 • ndenjësja pneumatike e shoferit
 • ndenjëset e fjetjes
 • rripat e ndenjësve
 • radio
 • DVD
 • TV
 • video
 • mikrofon
 • WC
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • njësitë e disponueshme: 1
 • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
4 500
EUR

6 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC
t1 old