Reja dhe përdorur autobusë urbanë NEOPLAN në shitje - Truck1 Shqipëri Faqja 2.
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë NEOPLAN


   Faqja 2 e 2 2/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Neoplan Cityliner Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
82 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
416 049 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10546/1283

Neoplan Cityliner P16 Teststation Büro Veranstaltungen - autobus urban
 4
74 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
767 141 km

Botuar: 4m 30d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10011/449

 Neoplan Skyliner P06 Euro 6E V.I.P Class. - autobus urban
 5
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 79

Botuar: 4m

Svenska Neoplan AB

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP06

NEOPLAN N 516 STARLINER - autobus urban
 7
16 000 EUR
1998
1 050 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 4m

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

Numri i referencës N516

NEOPLAN Jetliner - autobus urban
 15
92 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
261 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 4m

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 5002626

Neoplan Starliner 6X2 Intarder Standklima Lenkachse EEV - autobus urban
 20
47 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
740 913 km
6x2

Botuar: 6m 25d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70137048

Neoplan Cityliner P16 Premium Reisebus NEOPLAN - autobus urban
 3
89 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
548 622 km

Botuar: 7m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10202/523

Neoplan N 1217 HDC Cityliner /Tourismo/neue Kupplung - autobus urban
 20
44 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
724 003 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8395

Neoplan N 1217 HDC Cityliner / P 15 - autobus urban
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
636 724 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 11m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8396

Neoplan Starliner / P11 / N 5217 / N5218 / Travego - autobus urban
 20
46 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
803 475 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8288

Neoplan N 5217 Starliner / P11 / Travego / Tourismo - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
829 852 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8287

Neoplan N 1217 Cityliner/1218/1216/P15/516/580/Euro 6 - autobus urban
 20
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
750 591 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8274

Neoplan N 214 SHD Jetliner / Oldtimer / Vip-Bus - autobus urban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
810 617 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 1v 3m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8034

Neoplan ND 6 + Anhänger & Club Ecke / Oldtimer / H-Kennz - autobus urban
 20
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1974
36 256 km
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 1v 6m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8046

   1 2

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old