Reja dhe përdorur autobusë urbanë SCANIA në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë SCANIA


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SCANIA IRIZAR K124EB4X2NI360 CENTURY - autobus urban
 20
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
868 720 km
Numri i ndenjëseve: 51 +driver

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1626

Scania K114EB4X2 IRIZAR - autobus urban
 17
9 109 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
747 388 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 4d

Mindessons AB

11

Suedi, Trelleborg

IRIZAR SCANIA K420 NEW CENTURY 12.37 HDH - autobus urban
 10
Pyet për çmimin
E re
2008
Numri i ndenjëseve: 53+1+1

Botuar: 11d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

IRIZAR SCANIA KEB440 I6 12.37 HDH - autobus urban
 15
Pyet për çmimin
2012
Numri i ndenjëseve: 53+1+1

Botuar: 15d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Scania Touring HD/ 59 Sitze/ Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
359 951 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 15d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9232

Scania OmniExpress 4x2 (Euro 5) - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
446 000 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 15d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës scania omniexp. 261

Scania Touring HD/ R 08/ R 09/ Travego/ Tourismo - autobus urban
 20
72 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
458 479 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 16d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9223

Scania Touring HD/ R 08/ R 09/ Travego/ Tourismo - autobus urban
 18
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
346 120 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 17d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9234

Scania Touring HD/ R 08/ R 09/ Travego/ Tourismo - autobus urban
 20
72 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
674 651 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 17d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9233

Scania PB Irizar Century/K 124 EB6x2/ Klima/ WC/ TV/ - autobus urban
 15
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
680 225 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 18d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 11

Scania OmniExpress - autobus urban
 15
76 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
726 000 km
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 25d

Busland OÜ

6

Estoni, Estland, Kose vald, Harjumaa

SCANIA Touring HD 13.7m - autobus urban
 15
135 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
243 500 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1897949

SCANIA Touring HD 12.1m - autobus urban
 11
108 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
213 685 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1897943

SCANIA Touring HD 12.1m - Clubtische - autobus urban
 15
108 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
323 000 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1901107

SCANIA Touring HD 13.7m - autobus urban
 11
135 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
230 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1897120

Scania Touring HD/ 59 Sitze/ Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
494 829 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 26d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9231

Scania Touring HD/ 59 Sitze/ Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
487 316 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 26d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9228

Scania Touring HD / 59 Sitze/Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
570 059 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9229

Scania Touring HD/ 59 Sitze/ Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
74 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
421 953 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9222

Scania Touring HD / 59 Sitze/Euro 6/ Tourismo/ R 08 - autobus urban
 20
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
338 349 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 29d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9225

SCANIA Interlink HD 13.6 m - autobus urban
 11
198 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
76 000 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 29d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1911436

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old