Autobus urban Scania OmniExpress M330L/Travego/Tourismo/S 516/S 517

picture_as_pdf

49 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Autobus urban

Viti

2015

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 09225 ......

Botuar: 1m 19d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSCANIA
Numri i referencës8907
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi908450 km
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12742 cc
Rendimenti i fuqisë454 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve55
Ndenjëset e fjetjes
TV
Sistemi i lundrimit
WC
Frigorifer
Përshkrimi

Abstandstempomat Motor: Scania Schadstoffklasse 6 Kilometerstand laut Tacho Getriebe: 12-Gang Opticruise Sitzplätze: 53+1+1 Schlafsitze _______________________________________________ Sicherheit *** Intarder * Tempomat * Abstandsregeltempomat * ABS, ASR, ESP, EBS * Nebelscheinwerfer * Wegfahrsperre * Xenon-Licht / Tagfahrlicht * Bremsassistent * Spurhalteassistent * Rückfahrkamera * Multifunktionslenkrad Fahrgastraum *** Standheizung * Holzfussboden-Optik * Klimaautomatik * Tische * Vorhänge * Gepäckablagen * Gepäcknetze * Düsenbelüftung * Leselampen * Doppelverglasung * Fußrasten * Kühlschrank * Kaffeemaschine * Heck-WC * Kopfledereinsätze * Reiseleitermikrofon * Fahrermikrofon * Halktewunsch * großer Stromwandler 3000W * Steckdose an jeder Bank Exterieur *** Mobitec Matrix inkl. Bedienteil * Hebe -/Senkanlage * Servolenkung * Fahrtenschreiber mit Scheibe * Sonnenblende * Außenspiegel elektrisch * Zentralverriegelung * Dachluken, Ventilatoren, Dachlüfter Audio [&] Kommunikation *** Navigationssystem * Radio * CD * TV * DVD **Sonstiges *** deutscher Fahrzeugbrief * Fahrzeugabmessungen: Länge 14,20 m; Breite 2,55m; Höhe 3,75m * Zwillingsbereift * Bereifung: VA ca. 40%,MA ca. 90%, HA ca. 50% Unsere Interne Fahrzeugnummer: 8907 Irrtümer vorbehalten. Bilder und Text können vom Fahrzeug abweichen. Ständig über 300 weitere Fahrzeuge im Angebot.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany

phone_iphone
language

www.bushandel-roettgen.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 10:46


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.