Reja dhe përdorur autobusë urbanë SETRA në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë SETRA


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SETRA S 417 GT-HD, CLIMA, HANDICAP LIFT, 51 seats, 14 m, EURO 5 - autobus urban
 13
62 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
546 500 km
Numri i ndenjëseve: 51 +driver

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1774

SETRA S 411 HD - autobus urban
 10
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
700 000 km
Numri i ndenjëseve: 36 + 2 + 1

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

SETRA S417 - autobus urban
 20
8 075 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2005
832 558 km
Numri i ndenjëseve: 63

Botuar: 2d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 267739

Setra S 415 HD - autobus urban
 14
27 600 EUR
2003
667 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Setra S 415HD - autobus urban
 18
27 900 EUR
2002
766 565 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 3d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Setra S 416 GT-HD/ Last Edition!/Original-KM/ Travego - autobus urban
 20
99 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
434 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 4d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9279

Setra 411 HD/40 Sitze/ 6 Gang/Klima/Küche/WC/Tourino - autobus urban
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 057 001 km
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 5d

Sarwary Omnibushandel KG

7

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 25

SETRA S 419GTHD,EURO5 - autobus urban
 13
60 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
1 300 000 km
Numri i ndenjëseve: 71

Botuar: 17d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

7

Poloni, POLSKA, 33-152 POGÓRSKA WOLA 197C K/TARNOWA

Setra S 415 HD, Euro 3, A/C, Schaltung - autobus urban
 15
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
991 709 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 18d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI79112

Setra S 431 DT - autobus urban
 20
114 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 020 000 km
Numri i ndenjëseve: 80

Botuar: 18d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës S 431 DT 064

Setra S 515 HD/Voyage Plus Bestuhlung - autobus urban
 20
296 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 655 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 24d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9210

Setra S 80E Oldtimer H - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
1972
459 000 km
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 1m 9d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës S80E 507

Setra S 515 HD / Travego / Tourismo / S 516 HD - autobus urban
 20
224 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
187 969 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 12d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8928

Setra S 516 HD/2/517/515/Rollstuhlbus - autobus urban
 19
159 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
685 507 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1m 15d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 7252

Setra S 516 HD / 2A - autobus urban
 20
110 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
986 000 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 1m 20d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës S 516 HD 663

Setra S 517 HD/ 63 Sitze/ S 516 HD/ Travego/Tourismo - autobus urban
 20
179 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
368 056 km
Numri i ndenjëseve: 63

Botuar: 1m 21d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9148

SETRA S 411 HD - autobus urban
 10
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
700 000 km
Numri i ndenjëseve: 36 + 2 + 1

Botuar: 1m 22d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Setra S 517 HD/ 59 Sitze/ S 516/ Travego/ab 02.01.2023 - autobus urban
 20
169 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
514 536 km
Numri i ndenjëseve: 60

Botuar: 1m 24d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9138

Setra S 516 HD  Top Zustand Original Kilometer - autobus urban
 20
127 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
443 226 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 2m 4d

Herrmann Reisen GmbH

Gjermani, Hirschau

Numri i referencës OH23

Setra/Kaessbohrer S 215 HB Driving School - double Steering wheel and pedals ! - autobus urban
 20
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
1990
698 085 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 2m 25d

Viatra Trucks N.V.

Belgjikë, Gistel

Numri i referencës 9820-B

SETRA S-415 HD - autobus urban
 6
90 000 EUR
2012
416 000 km

Botuar: 2m 25d

Rosy Viaggi Sagl

Zvicra, Stabio

Numri i referencës 0791318300

Setra S 516 HD/ 5 Sterne/ S 517 HD/ Travego/ Tourismo - autobus urban
 20
158 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
354 094 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 3m 4d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9078

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old