Oferta të ngjashme

Autobus urban Setra S 416 GT-HD
Setra S 416 GT-HD
2007, 685 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
38 000 EUR
Autobus urban Setra S 416 GT-HD, 2007
Autobus urban Setra S416 GT-HD
Setra S416 GT-HD
2008, 655 000 km, Dizel
Estoni, Harju County
61 400 EUR
Autobus urban Setra S416 GT-HD, 2008
Autobus urban Setra S416 GT-HD
Setra S416 GT-HD
2005, 639 737 km
Gjermani, Volkach
44 800 EUR
Autobus urban Setra S416 GT-HD, 2005
Autobus urban Setra S 416 GT - HD RETARDER
Setra S 416 GT - HD RETARDER
2014, 543 593 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
99 700 EUR
Autobus urban Setra S 416 GT - HD RETARDER, 2014
Autobus urban SETRA 415/416/417 GT HD
SETRA 415/416/417 GT HD
2007, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
Autobus urban SETRA 415/416/417 GT HD, 2007
Autobus urban Setra 416 GT-HD RETARDÉR, NAVIGATION
Setra 416 GT-HD RETARDÉR, NAVIGATION
2009, 45 187 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
47 800 EUR
Autobus urban Setra 416 GT-HD RETARDÉR, NAVIGATION, 2009
Autobus urban Setra S 416 GT
Setra S 416 GT
2009, 463 000 km
Gjermani, Volkach
65 900 EUR
Autobus urban Setra S 416 GT, 2009
Autobus urban SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC
SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC
2006, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
Autobus urban SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC, 2006
Autobus urban Setra S 416 GT-HD / orginal Kilometer / AT-Motor/ Sehr
Setra S 416 GT-HD / orginal Kilometer / AT-Motor/ Sehr
2007, 395 445 km, Naftë
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 500 EUR
Autobus urban Setra S 416 GT-HD / orginal Kilometer / AT-Motor/ Sehr, 2007
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD
SETRA S 315 GT-HD
1998, 1 085 624 km, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
8 500 EUR
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD, 1998
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD
SETRA S 315 GT-HD
1998, 964 223 km, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
8 200 EUR
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD, 1998
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD
SETRA S 315 GT-HD
1999, 1 246 852 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Lituani, Vilnius
8 200 EUR
Autobus urban SETRA S 315 GT-HD, 1999

Autobus urban Setra 416 GT-HD Analog Tacho.Deutsches Bus

Marka SETRA
ID 789989
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 972 000 km
Ngjyra gri
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 421 hp (313 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Setra 416 GT-HD Analog Tacho.Deutsches Bus

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Setra 416 GT-HD Analog Tacho.Deutsches Bus

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.