Hmm, duket se artikulli është shitur

Autobus urban Setra S417 GT-HD Euro 5

autobus urban Setra S417 GT-HD Euro 5

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Setra S417 GT-HD Euro 5

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSETRA
Viti i prodhimit2008
Kilometrazhi635000 km
Data e regjistrimit të parë01.06.2008
Pesha neto16300 kg
Pesha bruto24000 kg
Ngarkesa e dobishme7700 kg
Gjatësia14000 mm
Gjerësia2550 mm
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja11967 cc
Rendimenti i fuqisë428 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Pezullimi i aksit të përparmë
Frenatdisku
ABS
Përshkrimi

Seat belts : 3p

More information

Please contact Margus Rämmi (+3725149918, margus@kbauto.ee) for more information

t1 test archive KB Auto Eesti OU

t1 test archive Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.