Reja dhe përdorur autobusë urbanë TEMSA në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë TEMSA


3
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Temsa Tourmalin / 61 miejsc - autobus urban
 14
9 984.03 EUR
2009
467 500 km

Botuar: 15d

SEBASTIAN DZIEWGUĆ

Poloni, 72-300 GRYFICE

TEMSA MD7 - autobus urban
 15
53 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
76 000 km
Numri i ndenjëseve: 33

Botuar: 2m 6d

SASU KOSTA EURO TRUCKS

Francë, Quartier 13680 Lançon de Provence Provence-Alpes-Côte d'Azur - Bouches-du-Rhône 13 - France

 TEMSA MD9 Euro 6 - autobus urban
 6
Pyet për çmimin
2016
286 367 km
Numri i ndenjëseve: 35

Botuar: 3m 12d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Göteborg

Numri i referencës YDX045

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old