Reja dhe përdorur Autobusë urbanë TEMSA në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë TEMSA


20
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Temsa - SAFARI TB162W - Autobus urban
 14
9 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
638 287 km
Numri i ndenjëseve: 53+2

Botuar: 2d

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 17-RQ-84

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrzg./sofort verfügb - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 245 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9855

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrzg./sofort verfügb - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 245 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9854

 Temsa - Safari HD 13/ Original KM/ Euro 6/ Travego - Autobus urban
 15
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
146 585 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9927

Temsa Safari HD 12 (Euro VI 6)  - Autobus urban
 20
99 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
344 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 20d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Temsa HD12 028

 Temsa - Safari HD 13/ Original KM/Tourismo/Travego/R 07 - Autobus urban
 15
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
266 785 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 21d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9937

 Temsa - MD 9/ Tourismo K/ 510/ 511/ Tourino - Autobus urban
 15
119 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
119 025 km
Numri i ndenjëseve: 34

Botuar: 23d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9936

Temsa OPALIN 9 - Autobus urban
 20
29 650 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
290 000 km
Numri i ndenjëseve: 39

Botuar: 29d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, BODZENTYN

 Temsa - Safari HD 13/ Rollstuhllift/ Tourismo/ Travego - Autobus urban
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
526 688 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 15d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9838

 TEMSA MD9 Euro 6E - Autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
4 638 km
Numri i ndenjëseve: 34

Botuar: 2m 3d

Svenska Neoplan AB

2 M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës MD9

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrzg./sofort verfügb - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 245 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 2m 4d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9842

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrz./sofort verfügb. - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 256 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 2m 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9840

 Temsa - Prestij SX/510/ Tourino / Neufahrzeug - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 230 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 2m 9d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9841

Temsa OPALIN 8.4, 32SEATS,WC,PARKING CAMERA,RETARARDER  - Autobus urban
 15
17 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
516 312 km
Numri i ndenjëseve: 32

Botuar: 2m 12d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

 Temsa - Safari HD 13/ Rollstuhllift/ Tourismo/ Travego - Autobus urban
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
535 456 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2m 16d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9614

 Temsa - Maraton/ Safari/ Tourismo/ Travego/ Original KM - Autobus urban
 13
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
329 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 3m 17d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9674

 Temsa - Maraton/ Safari/ 55 Sitze/ Tourismo/ Travego - Autobus urban
 14
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
280 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 3m 24d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9526

 Temsa - Maraton/ Safari/ 55 Sitze/ Tourismo/ Travego - Autobus urban
 8
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
289 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 4m 28d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9533

 Temsa - Safari HD 13/ Tourismo/ Travego/ R 07/Neulack!! - Autobus urban
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
618 813 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 5m 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9448

 Temsa - Safari HD 13/Rollstuhllift/ Tourismo/ Travego - Autobus urban
 15
115 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
526 188 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 6m 27d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9365

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches - TEMSA
t1 old